Kapat
Arama yapmak için en az bir kelime giriniz.
Başa dön

2020-2021 Görüşme Saatleri

  • Uzaktan Eğitim Sürecinde
    Bir öğretmenle bireysel görüşme yapmak isteyen veliler, ilgili düzeyin müdür yardımcısına mail yoluyla talepte bulunmaları gerekmektedir.
MÜDÜR YARDIMCILARI İSİM-SOYADDÜZEYMAİL ADRESLERİ
JULIAN BAILLARGUESHAZIRLIK SINIFLARIjulian.baillargues@sp.k12.tr
GÜLER KAYHAN9.SINIFLARguler.kayhan@sp.k12.tr
DANIELE COMA10.SINIFLARdaniele.coma@sp.k12.tr
FİLİZ GENTRIC11.SINIFLARFiliz.Gentric@sp.k12.tr
SEBASTIEN MASIN12.SINIFLARsebastien.masin@sp.k12.tr
  • Yüz Yüze Eğitim Sürecinde

2020-2021 Eğitim öğretim yılı veli – öğretmen görüşme saatleri için aşağıda yer alan tabloya bakabilirsiniz. Bu veli-öğretmen görüşmeleri yüz yüze eğitime geçince uygulanacaktır.

  1. Resmî yönetmelikler çerçevesinde, okulumuzun muhatabı sayın velilerimizdir. Resmî velilerimiz dışındaki şahıslar okul idaresinin ve eğitim kadromuzun muhatabı değillerdir.
  2. Öğretmenlerimiz çeşitli etkinliklerde görevli oldukları için her zaman görüşme saatinde okulda bulunamayabilirler. Gelmeden bir gün önce okulu arayarak öğretmenimizin müsaitliğini teyit etmeniz rica olunur.
  3. 1. ve 2. kanaat dönemlerinin bitimine 3 hafta kala veli-öğretmen görüşmeleri yapılmamaktadır.
ÖĞRETMENİN ADI SOYADIDERSGÖRÜŞME GÜNÜ VE SAATİ
Alexandre ABELLANFransızca/MüdürRandevu ile
Minâ AKCENFransızca/Türk Müdür BaşyardımcısıRandevu ile
Zeynep ÖNERİngilizce/İdari Müd. Yard.Randevu ile
Julian BAILLARGUESFransızca/Müd. Yard.Randevu ile
Güler KAYHANFransızca/Müd. Yard.Randevu ile
Filiz GENTRİCBeden Eğitimi/Müd. Yard.Randevu ile
Sébastien MASINBilgisayar, Biyoloji/Müd. Yard.Randevu ile
Danièle COMAMatematik/Müd. Yard.Randevu ile
Abidin ZENGİNLERRobotik/FizikSalı 08.40-09.20
Ayhan YILMAZBeden EğitimiSalı 11.45-12.25
Aziz ALPARSLANBeden EğitimiÇarşamba 12.25-13.05
Betül GÖRGÜLÜİngilizceİzinli 1.Dönem
Büşra BÖLÜKBAŞIFransızcaÇarşamba 11.45-12.25
Carole GRANIERFransızcaRandevu ile
Christelle DUCROTFransızcaRandevu ile
Dominique PIDOLLEFransızcaÇarşamba 09.30-10.10
Egemen TUNARRehberlikRandevu ile
Emilie VIAU-GAUDINFransızca/Fransızca KoordinatörüRandevu ile
Erol BALDin KültürüPerşembe 08.40-09.20
Fatmagül CİNELCoğrafyaPerşembe 12.25-13.05
Filiz VELAEdebiyatÇarşamba 13.55-14.35
Hayriye NALBANTOĞLUBiyolojiSalı 09.30-10.10
Hervé PORCHERFransızcaÇarşamba 12.25-13.05
Huriye İM SÜTÇÜEdebiyatPerşembe 09.30-10.10
İdil SEGUINFransızcaRandevu ile
Işıl BAYKALFransızcaÇarşamba 13.15-13.55
Işıl KANDOLUTarihÇarşamba 13.55-14.35
Jean-Martin HOUAGMatematikSalı 12.25-13.05
Korkut DEMİRCİMatematikÇarşamba 09.30-10.10
Lale ÖZBALHistoireÇarşamba 13.15-13.55
Lori BERBEROĞLUKimyaÇarşamba 09.30-10.10
Lucie GRANIERFransızcaÇarşamba 13.15-13.55
Menekşe ÖZBEKFransızcaPazartesi 13.15-13.55
Meryem BAŞKAYARehberlikRandevu ile
Meryem GÖKKAYAİngilizceÇarşamba 13.55-14.35
Mesude KARAFransızcaSalı 09.30-10.10
Neşe SERDAREdebiyatÇarşamba 08.40-09.20
Nimet KÜÇÜKFelsefe/Sosyoloji/PsikolojiSalı 10.10-10.50
Nora KOLFransızcaCuma 08.40-09.20
Nurdan SİVRİFransızcaCuma 13.15-13.55
Öykü KARSANKimyaPerşembe 13.15-13.55
Şahan İZGİMatematikÇarşamba 10.10-10.50
Samira NORIBiyolojiPerşembe 13.15-13.55
Sebti BOUABDALLAHMatematikPerşembe 12.25-13.05
Serhan SAYARRehberlikRandevu ile
Seval ARASCoğrafyaSalı 09.30-10.10
Seyhan OKAY ALİOĞLUEdebiyatPerşembe 11.45-12.25
Sibel SÖZEREdebiyatPerşembe 08.40-09.20
Simon COVEZMatematikPazartesi 13.55-14.35
Stella MURATMatematikPazartesi 08.40-09.20
Thami BUHARİFizikPerşembe 11.45-12.25
Umut MEHMETGörsel SanatlarÇarşamba 12.25-13.05
Valérian BAYO-RAHONAFransızcaPazartesi 13.15-13.55
Yıldız SERİMFransızcaÇarşamba 11.45-12.25
Yonca AKYÜREKİngilizceÇarşamba 10.10-10.50
Yorgo ŞENİKOĞLUFizikCuma 13.55-14.35
Zahit KARAÇAMDin KültürüPerşembe 08.40-09.20
X