Kapat
Arama yapmak için en az bir kelime giriniz.
Başa dön

Genç Fidanlar, Köklü Ağaçlar

2020-2021

Her seviye ve sınıfın, derslere göre öğretmen kadrosu aşağıda belirtilmiştir.

Hazırlık A
Hazırlık AÖğretmenler
FransızcaYıldız SERİM
Fransızca 2Emilie VIAU-GAUDIN
Fransızca KonuşmaBüşra BÖLÜKBAŞI
MedyatekChristelle DUCROT
Yönetilen OtonomiMenekşe ÖZBEK
Türk Dili ve EdebiyatıFiliz VELA
İngilizceYonca AKYÜREK
Fen BilimleriLori BERBEROĞLU
MatematikKorkut DEMİRCİ
BilgisayarArek A. KUYUMCUYAN
Görsel SanatlarUmut MEHMET
Beden EğitimiAziz ALPARSLAN
RehberlikYıldız SERİM
Hazırlık B
Hazırlık BÖğretmenler
FransızcaNurdan SİVRİ
Fransızca 2Lucie GRANIER
Fransızca KonuşmaBüşra BÖLÜKBAŞI
MedyatekChristelle DUCROT
Yönetilen OtonomiMenekşe ÖZBEK
Türk Dili ve EdebiyatıFiliz VELA
İngilizceYonca AKYÜREK
FenSamira NORİ
MatematikKorkut DEMİRCİ
BilgisayarArek A. KUYUMCUYAN
Görsel SanatlarUmut MEHMET
Beden EğitimiAziz ALPARSLAN
RehberlikNurdan SİVRİ
Hazırlık C
Hazırlık CÖğretmenler
FransızcaIşıl BAYKAL
Fransızca 2Julian BAILLARGUES
Fransızca KonuşmaMinâ AKCEN
Medyatekİdil SEGUIN
Yönetilen OtonomiCarole GRANIER
Türk Dili ve EdebiyatıNeşe SERDAR
İngilizceYonca AKYÜREK
FenLori BERBEROĞLU
MatematikStella MURAT
BilgisayarKorkut DEMİRCİ
Görsel SanatlarUmut MEHMET
Beden EğitimiAziz ALPARSLAN
RehberlikIşıl BAYKAL
Hazırlık D
Hazırlık DÖğretmenler
FransızcaLucie GRANIER
Fransızca 2Büşra BÖLÜKBAŞI
Fransızca KonuşmaMinâ AKCEN
Medyatekİdil SEGUIN
Yönetilen OtonomiMenekşe ÖZBEK
Türk Dili ve EdebiyatıNeşe SERDAR
İngilizceYonca AKYÜREK
FenSébastien MASIN
MatematikStella MURAT
BilgisayarKorkut DEMIRCI
Görsel SanatlarUmut MEHMET
Beden EğitimiAziz ALPARSLAN
RehberlikLucie GRANIER
9A
9AÖğretmenler
FransızcaNurdan SİVRİ
Fransızca 2Alexandre ABELLAN
Yönetilen OtonomiUmut MEHMET
Türk Dili ve EdebiyatıNeşe SERDAR
İngilizceMeryem GÖKKAYA
BiyolojiSamira NORİ
FizikThami BUHARİ
Sağlık ve TrafikAziz ALPARSLAN
KimyaLori BERBEROĞLU
MatematikSebti BOUABDALLAH
TarihIşıl KANDOLU
CoğrafyaFatmagül CİNEL
DinErol BAL
Görsel SanatlarUmut MEHMET
Beden EğitimiAziz ALPARSLAN
RehberlikAziz ALPARSLAN
9B
9BÖğretmenler
FransızcaMesude KARA
Fransızca 2Jülide BİGAT
Yönetilen OtonomiMenekşe ÖZBEK
Türk Dili ve EdebiyatıSeyhan OKAY ALİOĞLU
İngilizceYonca AKYÜREK
BiyolojiSamira NORİ
FizikThami BUHARİ
Sağlık BilgisiAziz ALPARSLAN
KimyaLori BERBEROĞLU
MatematikSebti BOUABDALLAH
TarihIşıl KANDOLU
CoğrafyaFatmagül CİNEL
DinErol BAL
Görsel SanatlarUmut MEHMET
Beden EğitimiAyhan YILMAZ
Rehberlik Mesude KARA
9C
9CÖğretmenler
FransızcaMenekşe ÖZBEK
Fransızca 2Ezgi DÜZENLİ
Yönetilen OtonomiUmut MEHMET
Türk Dili ve EdebiyatıFiliz VELA
İngilizceYonca AKYÜREK
BiyolojiHayriye NALBANTOĞLU
FizikYorgo ŞENİKOĞLU
Sağlık ve TrafikAziz ALPARSLAN
KimyaLori BERBEROĞLU
MatematikSimon COVEZ
TarihLale ÖZBAL
CoğrafyaSeval ARAS
DinErol BAL
Görsel SanatlarUmut MEHMET
Beden EğitimiAyhan YILMAZ
RehberlikMenekşe ÖZBEK
9D
9DÖğretmenler
FransızcaValérian BAYO-RAHONA
Fransızca 2Güler KAYHAN
Yönetilen OtonomiUmut MEHMET
Türk Dili ve EdebiyatıSeyhan OKAY ALİOĞLU
İngilizceYonca AKYÜREK
MatematikSimon COVEZ
BiyolojiHayriye NALBANTOĞLU
FizikYorgo ŞENİKOĞLU
Sağlık ve TrafikAziz ALPARSLAN
KimyaÖykü KARSAN
TarihLale ÖZBAL
CoğrafyaSeval ARAS
DinZahit KARAÇAM
Görsel SanatlarUmut MEHMET
Beden EğitimiAyhan YILMAZ
RehberlikHayriye NALBANTOĞLU
9E
9EÖğretmenler
FransızcaMenekşe ÖZBEK
Fransızca 2Güler KAYHAN
Yönetilen OtonomiEmilie VIAU-GAUDIN
Türk Dili ve EdebiyatıFiliz VELA
İngilizceYonca AKYÜREK
MatematikJean-Martin HOUAG
BiyolojiHayriye NALBANTOĞLU
FizikYorgo ŞENİKOĞLU
Sağlık ve TrafikAziz ALPARSLAN
KimyaÖykü KARSAN
TarihIşıl KANDOLU
CoğrafyaSeval ARAS
DinZahit KARAÇAM
Görsel SanatlarUmut MEHMET
Beden EğitimiAyhan YILMAZ
RehberlikUmut MEHMET
10A
10AÖğretmenler
FransızcaValérian BAYO-RAHONA
Yönetilen OtonomiEmilie VIAU-GAUDIN
Türk Dili ve EdebiyatıSibel SÖZER
İngilizceMeryem GÖKKAYA
MatematikJean-Martin HOUAG
FizikThami BUHARİ
KimyaLori BERBEROĞLU
BiyolojiSamira NORİ
TarihLale ÖZBAL
CoğrafyaFatmagül CİNEL
FelsefeNimet KÜÇÜK
DinErol BAL
Görsel SanatlarUmut MEHMET
Beden EğitimiAyhan YILMAZ
RehberlikFatmagül CİNEL
10B
10BÖğretmenler
FransızcaValérian BAYO-RAHONA
Yönetilen OtonomiChristelle DUCROT
Türk Dili ve EdebiyatıSibel SÖZER
İngilizceMeryem GÖKKAYA
MatematikSimon COVEZ
FizikThami BUHARİ
KimyaLori BERBEROĞLU
BiyolojiSamira NORİ
TarihLale ÖZBAL
CoğrafyaSeval ARAS
FelsefeNimet KÜÇÜK
DinErol BAL
Görsel SanatlarUmut MEHMET
Beden EğitimiAyhan YILMAZ
RehberlikErol BAL
10C
10CÖğretmenler
FransızcaDominique PIDOLLE
Yönetilen OtonomiChristelle DUCROT
Türk Dili ve EdebiyatıFiliz VELA
İngilizceYonca AKYÜREK
MatematikSebti BOUABDALLAH
FizikThami BUHARİ
KimyaLori BERBEROĞLU
BiyolojiSamira NORİ
TarihIşıl KANDOLU
CoğrafyaSeval ARAS
FelsefeNimet KÜÇÜK
DinErol BAL
Görsel SanatlarUmut MEHMET
Beden EğitimiAyhan YILMAZ
RehberlikSamira NORİ
10D
10DÖğretmenler
FransızcaDominique PIDOLLE
Yönetilen OtonomiCarole GRANIER
Türk Dili ve EdebiyatıSeyhan OKAY ALİOĞLU
İngilizceYonca AKYÜREK
MatematikSebti BOUABDALLAH
FizikThami BUHARİ
KimyaLori BERBEROĞLU
BiyolojiSamira NORİ
TarihIşıl KANDOLU
CoğrafyaSeval ARAS
FelsefeNimet KÜÇÜK
DinErol BAL
Görsel SanatlarUmut MEHMET
Beden EğitimiAyhan YILMAZ
RehberlikSeval ARAS
11A
11AÖğretmenler
FransızcaDominique PIDOLLE
Fransızca seçmeliJulian BAILLARGUES
Yönetilen OtonomiSamira NORİ
Türk Dili ve EdebiyatıHuriye SÜTÇÜ
Türk Dili ve Edebiyatı SeçmeliFiliz VELA
İngilizceMeryem GÖKKAYA
MatematikJean-Martin HOUAG
TarihLale ÖZBAL
CoğrafyaFatmagül CİNEL
FelsefeNimet KÜÇÜK
PsikolojiNimet KÜÇÜK
DinErol BAL
Görsel SanatlarUmut MEHMET
Beden EğitimiAyhan YILMAZ
RehberlikAyhan YILMAZ
11B
11BÖğretmenler
FransızcaHervé PORCHER
Fransızca SeçmeliChristelle DUCROT
Yönetilen OtonomiEmilie VIAU-GAUDIN
Türk Dili ve EdebiyatıSibel SÖZER
Türk Dili ve Edebiyatı SeçmeliSeyhan OKAY ALİOĞLU
İngilizceMeryem GÖKKAYA
MatematikKorkut DEMİRCİ
TarihLale ÖZBAL
CoğrafyaSeval ARAS
FelsefeNimet KÜÇÜK
PsikolojiNimet KÜÇÜK
DinErol BAL
Görsel SanatlarUmut MEHMET
Beden EğitimiAyhan YILMAZ
RehberlikLale ÖZBAL
11C
11CÖğretmenler
FransızcaNora KOL
Yönetilen OtonomiEmilie VIAU-GAUDIN
Türk Dili ve EdebiyatıNeşe SERDAR
İngilizceMeryem GÖKKAYA
BiyolojiHayriye NALBANTOĞLU
FizikThami BUHARİ
KimyaÖykü KARSAN
MatematikJean-Martin HOUAG
TarihIşıl KANDOLU
FelsefeNimet KÜÇÜK
DinErol BAL
Görsel SanatlarUmut MEHMET
Beden EğitimiAziz ALPARSLAN
RehberlikMeryem GÖKKAYA
11D
11DÖğretmenler
FransızcaMesude KARA
Yönetilen OtonomiSamira NORİ
Türk Dili ve EdebiyatıSeyhan OKAY ALİOĞLU
İngilizceMeryem GÖKKAYA
BiyolojiHayriye NALBANTOĞLU
FizikThami BUHARİ
KimyaÖykü KARSAN
MatematikKorkut DEMİRCİ
TarihIşıl KANDOLU
FelsefeNimet KÜÇÜK
DinZahit KARAÇAM
Görsel SanatlarUmut MEHMET
Beden EğitimiAyhan YILMAZ
RehberlikKorkut DEMİRCİ
11E
11EÖğretmenler
FransızcaMesude KARA
Yönetilen OtonomiCarole GRANIER
Türk Dili ve EdebiyatıSeyhan OKAY ALİOĞLU
İngilizceMeryem GÖKKAYA
BiyolojiHayriye NALBANTOĞLU
FizikYorgo ŞENİKOĞLU
KimyaLori BERBEROĞLU
MatematikŞahan İZGİ
TarihIşıl KANDOLU
FelsefeNimet KÜÇÜK
DinZahit KARAÇAM
Görsel SanatlarUmut MEHMET
Beden EğitimiAyhan YILMAZ
RehberlikLori BERBEROĞLU
12A
12AÖğretmenler
Fransızca 12 OPCCarole GRANIER
Fransızca 12 OPCHervé PORCHER
Fransızca 12 OPCNora KOL
Fransızca SeçmeliNora KOL- Ezgi DÜZENLİ
Türk Dili ve EdebiyatıSibel SÖZER
Türk Dili ve Edebiyatı SeçmeliNeşe SERDAR
İngilizceMeryem GÖKKAYA
MatematikStella MURAT – Şahan İZGİ
İnkılap TarihiLale ÖZBAL
Çağdaş Türk ve Dünya TarihiLale ÖZBAL
CoğrafyaSeval ARAS
SosyolojiNimet KÜÇÜK
DinErol BAL
Görsel SanatlarUmut MEHMET
Beden EğitimiAziz ALPARSLAN
RehberlikSibel SÖZER
12B
12BÖğretmenler
Fransızca 12 OPCCarole GRANIER
Fransızca 12 OPCHervé PORCHER
Fransızca 12 OPCNora KOL
Fransızca SeçmeliNora KOL – Ezgi DÜZENLİ
Türk Dili ve EdebiyatıSibel SÖZER
Türk Dili ve Edebiyatı SeçmeliNeşe SERDAR
İngilizceMeryem GÖKKAYA
İnkılap TarihiLale ÖZBAL
Çağdaş Türk ve Dünya TarihiLale ÖZBAL
CoğrafyaFatmagül CİNEL
MatematikStella MURAT – Şahan İZGİ
SosyolojiNimet KÜÇÜK
DinErol BAL
Görsel SanatlarUmut MEHMET
Beden EğitimiFiliz GENTRIC
RehberlikStella MURAT
12C
12CÖğretmenler
Fransızca 12 OPCCarole GRANIER
Fransızca 12 OPCHervé PORCHER
Fransızca 12 OPCNora KOL
Türk Dili ve EdebiyatıHuriye SÜTÇÜ
İngilizceMeryem GÖKKAYA
MatematikŞahan İZGİ
BiyolojiHayriye NALBANTOĞLU
FizikThami BUHARİ
KimyaÖykü KARSAN
İnkılap TarihiLale ÖZBAL
DinZahit KARAÇAM
Görsel SanatlarUmut MEHMET
Beden EğitimiFiliz GENTRIC
RehberlikHuriye SÜTÇÜ
12D
12DÖğretmenler
Fransızca 12 OPCCarole GRANIER
Fransızca 12 OPCHervé PORCHER
Fransızca 12 OPCNora KOL
Türk Dili ve EdebiyatıNeşe SERDAR
İngilizceMeryem GÖKKAYA
BiyolojiHayriye NALBANTOĞLU
KimyaÖykü KARSAN
MatematikŞahan İZGİ
İnkılap TarihiIşıl KANDOLU
DinZahit KARAÇAM
Görsel SanatlarUmut MEHMET
Beden EğitimiAyhan YILMAZ
RehberlikÖykü KARSAN
12E
12EÖğretmenler
FransızcaHervé PORCHER
ExpatriationYonca AKYÜREK
Türk Dili ve EdebiyatıHuriye SÜTÇÜ
İngilizceYonca AKYÜREK
BiyolojiSamira NORİ
MatematikSimon COVEZ
FizikYorgo ŞENİKOĞLU
İnkılap TarihiIşıl KANDOLU
KimyaÖykü KARSAN
DinErol BAL
Görsel SanatlarUmut MEHMET
Beden EğitimiAziz ALPARSLAN
RehberlikHervé PORCHER
12F
12FÖğretmenler
FransızcaHervé PORCHER
Fransızca SeçmeliNora KOL – Ezgi DÜZENLİ
ExpatriationYonca AKYÜREK
Türk Dili ve EdebiyatıHuriye SÜTÇÜ
Dünya EdebiyatıMeryem GÖKKAYA
İngilizceYonca AKYÜREK
İngilizce SeçmeliYonca AKYÜREK
MatematikDanièle COMA
İnkılap TarihiIşıl KANDOLU
Çağdaş Türk ve Dünya TarihiIşıl KANDOLU
SosyolojiNimet KÜÇÜK
DinErol BAL
Görsel SanatlarUmut MEHMET
Uluslararası İlişkilerIşıl KANDOLU
Beden EğitimiAyhan YILMAZ
RehberlikYonca AKYÜREK
Rehberlik (Hazırlık ve 9.sınıflar )
Rehberlik (Hazırlık ve 9.sınıflar )Öğretmenler
Hazırlık ve 9.sınıflarMeryem BAŞKAYA
Rehberlik (10.sınıflar )
Rehberlik (10.sınıflar )Öğretmenler
10.sınıflarSerhan SAYAR
Rehberlik (11. ve 12.sınıflar )
Rehberlik (11. ve 12.sınıflar )Öğretmenler
11. ve 12.sınıflarEgemen TUNAR
X