Kapat
Arama yapmak için en az bir kelime giriniz.
Başa dön

Genç Fidanlar, Köklü Ağaçlar

2021-2022

Her seviye ve sınıfın, derslere göre öğretmen kadrosu aşağıda belirtilmiştir.

Hazırlık A
Hazırlık AÖğretmenler
FransızcaMenekşe ÖZBEK
Fransızca 2Anne SENA
Fransızca KonuşmaMinâ AKCEN
Medyatekİdil ÖZÇEKİÇ SEGUIN
Yönetilen OtonomiEzgi DÜZENLİ
Türk Dili ve EdebiyatıNeşe SERDAR
İngilizceBetül GÖRGÜLÜ
Fen BilimleriSamira NORİ
MatematikKorkut DEMİRCİ
BilgisayarArek A. KUYUMCUYAN
Görsel SanatlarUmut MEHMET
Beden EğitimiAziz ALPARSLAN
RehberlikMenekşe ÖZBEK
Hazırlık B
Hazırlık BÖğretmenler
FransızcaAnne SENA
Fransızca 2Lucie GRANIER
Fransızca KonuşmaMinâ AKCEN
MedyatekChristelle DUCROT
Yönetilen OtonomiMenekşe ÖZBEK
Türk Dili ve EdebiyatıNeşe SERDAR
İngilizceBetül GÖRGÜLÜ
FenSelin KAVGAOĞLU
MatematikKorkut DEMİRCİ
BilgisayarArek A. KUYUMCUYAN
Görsel SanatlarUmut MEHMET
Beden EğitimiAziz ALPARSLAN
RehberlikAnne SENA
Hazırlık C
Hazırlık CÖğretmenler
FransızcaIşıl BAYKAL
Fransızca 2Mickaël LENGLET
Fransızca KonuşmaMinâ AKCEN
Medyatekİdil ÖZÇEKİÇ SEGUIN
Yönetilen OtonomiMenekşe ÖZBEK
Türk Dili ve EdebiyatıFiliz VELA
İngilizceYonca AKYÜREK
FenSelin KAVGAOĞLU
MatematikStella MURAT
BilgisayarKorkut DEMİRCİ
Görsel SanatlarUmut MEHMET
Beden EğitimiAziz ALPARSLAN
RehberlikIşıl BAYKAL
Hazırlık D
Hazırlık DÖğretmenler
FransızcaLucie GRANIER
Fransızca 2Ezgi DÜZENLİ
Fransızca KonuşmaMinâ AKCEN
MedyatekChristelle DUCROT
Yönetilen OtonomiMenekşe ÖZBEK
Türk Dili ve EdebiyatıHande ACABAY
İngilizceYonca AKYÜREK
FenSelin KAVGAOĞLU
MatematikStella MURAT
BilgisayarJean-Martin HOUAG
Görsel SanatlarUmut MEHMET
Beden EğitimiAziz ALPARSLAN
RehberlikLucie GRANIER
9A
9AÖğretmenler
FransızcaMesude KARA
Fransızca 2Jülide BİGAT
Yönetilen OtonomiUmut MEHMET
Türk Dili ve EdebiyatıFiliz VELA
İngilizceYonca AKYÜREK
BiyolojiHayriye NALBANTOĞLU
FizikThami BUHARİ
Sağlık ve TrafikAziz ALPARSLAN
KimyaLori BERBEROĞLU
MatematikSebti BOUABDALLAH
TarihLale ÖZBAL
CoğrafyaFatmagül CİNEL
DinErol BAL
Görsel SanatlarUmut MEHMET
Beden EğitimiAziz ALPARSLAN
RehberlikAziz ALPARSLAN
9B
9BÖğretmenler
FransızcaMesude KARA
Fransızca 2Hermine RIDÉ
Yönetilen OtonomiMenekşe ÖZBEK
Türk Dili ve EdebiyatıFiliz VELA
İngilizceMeryem GÖKKAYA
BiyolojiHayriye NALBANTOĞLU
FizikThami BUHARİ
Sağlık BilgisiAziz ALPARSLAN
KimyaSelin KAVGAOĞLU
MatematikSebti BOUABDALLAH
TarihLale ÖZBAL
CoğrafyaSeval ARAS
DinErol BAL
Görsel SanatlarUmut MEHMET
Beden EğitimiAyhan YILMAZ
RehberlikLale ÖZBAL
9C
9CÖğretmenler
FransızcaPascal KLEIN
Fransızca 2Jülide BİGAT
Yönetilen OtonomiUmut MEHMET
Türk Dili ve EdebiyatıNeşe SERDAR
İngilizceMeryem GÖKKAYA
BiyolojiHayriye NALBANTOĞLU
FizikThami BUHARİ
Sağlık ve TrafikAziz ALPARSLAN
KimyaSelin KAVGAOĞLU
MatematikSimon COVEZ
TarihIşıl KANDOLU
CoğrafyaSeval ARAS
DinZahit KARAÇAM
Görsel SanatlarUmut MEHMET
Beden EğitimiAyhan YILMAZ
RehberlikAyhan YILMAZ
9D
9DÖğretmenler
FransızcaYıldız TOK PEKER
Fransızca 2Julian BAILLARGUES
Yönetilen OtonomiUmut MEHMET
Türk Dili ve EdebiyatıNeşe SERDAR
İngilizceMeryem GÖKKAYA
MatematikSimon COVEZ
BiyolojiSamira NORİ
FizikThami BUHARİ
Sağlık ve TrafikAziz ALPARSLAN
KimyaSelin KAVGAOĞLU
TarihIşıl KANDOLU
CoğrafyaSeval ARAS
DinZahit KARAÇAM
Görsel SanatlarUmut MEHMET
Beden EğitimiAyhan YILMAZ
RehberlikSamira NORİ
10A
10AÖğretmenler
FransızcaPascal KLEIN
Yönetilen OtonomiSamira NORİ
Türk Dili ve EdebiyatıSibel SÖZER
İngilizceBetül GÖRGÜLÜ
MatematikJean-Martin HOUAG
FizikThami BUHARİ
KimyaSelin KAVGAOĞLU
BiyolojiHayriye NALBANTOĞLU
TarihLale ÖZBAL
CoğrafyaSeval ARAS
FelsefeNimet KÜÇÜK
DinErol BAL
Görsel SanatlarUmut MEHMET
Beden EğitimiAziz ALPARSLAN
RehberlikSeval ARAS
10B
10BÖğretmenler
FransızcaPascal KLEIN
Yönetilen OtonomiChristelle DUCROT
Türk Dili ve EdebiyatıFiliz VELA
İngilizceYonca AKYÜREK
MatematikJean-Martin HOUAG
FizikThami BUHARİ
KimyaLori BERBEROĞLU
BiyolojiHayriye NALBANTOĞLU
TarihLale ÖZBAL
CoğrafyaSeval ARAS
FelsefeNimet KÜÇÜK
DinErol BAL
Görsel SanatlarUmut MEHMET
Beden EğitimiAyhan YILMAZ
RehberlikLori BERBEROĞLU
10C
10CÖğretmenler
FransızcaYıldız TOK PEKER
Yönetilen OtonomiChristelle DUCROT
Türk Dili ve EdebiyatıFiliz VELA
İngilizceYonca AKYÜREK
MatematikSebti BOUABDALLAH
FizikThami BUHARİ
KimyaSelin KAVGAOĞLU
BiyolojiHayriye NALBANTOĞLU
TarihIşıl KANDOLU
CoğrafyaFatmagül CİNEL
FelsefeNimet KÜÇÜK
DinErol BAL
Görsel SanatlarUmut MEHMET
Beden EğitimiAyhan YILMAZ
RehberlikFatmagül CİNEL
10D
10DÖğretmenler
FransızcaYıldız TOK PEKER
Yönetilen OtonomiChristelle DUCROT
Türk Dili ve EdebiyatıHande ACABAY
İngilizceYonca AKYÜREK
MatematikSebti BOUABDALLAH
FizikThami BUHARİ
KimyaSelin KAVGAOĞLU
BiyolojiSamira NORİ
TarihIşıl KANDOLU
CoğrafyaFatmagül CİNEL
FelsefeNimet KÜÇÜK
DinErol BAL
Görsel SanatlarUmut MEHMET
Beden EğitimiAyhan YILMAZ
RehberlikErol BAL
10E
10EÖğretmenler
FransızcaDominique PIDOLLE
Yönetilen OtonomiSamira NORİ
Türk Dili ve EdebiyatıHande ACABAY
İngilizceYonca AKYÜREK
MatematikSimon COVEZ
FizikThami BUHARİ
KimyaSelin KAVGAOĞLU
BiyolojiSamira NORİ
TarihIşıl KANDOLU
CoğrafyaSeval ARAS
FelsefeNimet KÜÇÜK
DinErol BAL
Görsel SanatlarUmut MEHMET
Beden EğitimiAyhan YILMAZ
RehberlikSimon COVEZ
11A
11AÖğretmenler
FransızcaNora KOL
Fransızca seçmeliChristelle DUCROT
Yönetilen OtonomiSamira NORİ
Türk Dili ve EdebiyatıSibel SÖZER
İngilizceMeryem GÖKKAYA
İngilizce SeçmeliMeryem GÖKKAYA
MatematikŞahan İZGİ
TarihLale ÖZBAL
CoğrafyaSeval ARAS
FelsefeNimet KÜÇÜK
PsikolojiNimet KÜÇÜK
DinErol BAL
Görsel SanatlarUmut MEHMET
Beden EğitimiAziz ALPARSLAN
RehberlikMeryem GÖKKAYA
11B
11BÖğretmenler
FransızcaDominique PIDOLLE
Türk Dili ve EdebiyatıSibel SÖZER
Yönetilen OtonomiMickaël LENGLET
İngilizceMeryem GÖKKAYA
BiyolojiHayriye NALBANTOĞLU
KimyaLori BERBEROĞLU
MatematikKorkut DEMİRCİ
FizikThami BUHARİ
TarihLale ÖZBAL
FelsefeNimet KÜÇÜK
DinErol BAL
Görsel SanatlarUmut MEHMET
Beden EğitimiAziz ALPARSLAN
RehberlikSibel SÖZER
11C
11CÖğretmenler
FransızcaMesude KARA
Yönetilen OtonomiEzgi DÜZENLİ
Türk Dili ve EdebiyatıHande ACABAY
İngilizceMeryem GÖKKAYA
BiyolojiHayriye NALBANTOĞLU
FizikThami BUHARİ
KimyaLori BERBEROĞLU
MatematikKorkut DEMİRCİ
TarihIşıl KANDOLU
FelsefeNimet KÜÇÜK
DinZahit KARAÇAM
Görsel SanatlarUmut MEHMET
Beden EğitimiAyhan YILMAZ
RehberlikHande ACABAY
11D
11DÖğretmenler
FransızcaHervé PORCHER
Yönetilen OtonomiSamira NORİ
Türk Dili ve EdebiyatıHuriye SÜTÇÜ
İngilizceMeryem GÖKKAYA
BiyolojiHayriye NALBANTOĞLU
FizikThami BUHARİ
KimyaLori BERBEROĞLU
MatematikKorkut DEMİRCİ
TarihIşıl KANDOLU
FelsefeNimet KÜÇÜK
DinZahit KARAÇAM
Görsel SanatlarUmut MEHMET
Beden EğitimiAyhan YILMAZ
RehberlikKorkut DEMİRCİ
12A
12AÖğretmenler
Fransızca 12 OPC1Hervé PORCHER
Fransızca 12 OPC2Dominique PIDOLLE
Fransızca 12 OPC3Nora KOL
Fransızca SeçmeliNora KOL – Ezgi DÜZENLİ
Türk Dili ve EdebiyatıSibel SÖZER
Türk Dili ve Edebiyatı SeçmeliHande ACABAY
İngilizceMeryem GÖKKAYA
MatematikStella MURAT – Şahan İZGİ
İnkılap TarihiLale ÖZBAL
Çağdaş Türk ve Dünya TarihiLale ÖZBAL
CoğrafyaSeval ARAS
SosyolojiNimet KÜÇÜK
DinErol BAL
Görsel SanatlarUmut MEHMET
Beden EğitimiAyhan YILMAZ
RehberlikHervé PORCHER
12B
12BÖğretmenler
Fransızca 12 OPC1Hervé PORCHER
Fransızca 12 OPC2Dominique PIDOLLE
Fransızca 12 OPC3Nora KOL
Fransızca SeçmeliNora KOL – Ezgi DÜZENLİ
Türk Dili ve EdebiyatıSibel SÖZER
Türk Dili ve Edebiyatı SeçmeliHande ACABAY
İngilizceMeryem GÖKKAYA
İnkılap TarihiLale ÖZBAL
Çağdaş Türk ve Dünya TarihiLale ÖZBAL
CoğrafyaFatmagül CİNEL
MatematikStella MURAT – Şahan İZGİ
SosyolojiNimet KÜÇÜK
DinErol BAL
Görsel SanatlarUmut MEHMET
Beden EğitimiAziz ALPARSLAN
RehberlikStella MURAT
12C
12CÖğretmenler
Fransızca 12 OPC1Hervé PORCHER
Fransızca 12 OPC2Dominique PIDOLLE
Fransızca 12 OPC3Nora KOL
Türk Dili ve EdebiyatıNeşe SERDAR
İngilizceMeryem GÖKKAYA
MatematikŞahan İZGİ
BiyolojiHayriye NALBANTOĞLU
FizikThami BUHARİ
Fizik EtütAbidin ZENGİNLER
KimyaLori BERBEROĞLU
İnkılap TarihiLale ÖZBAL
DinZahit KARAÇAM
Görsel SanatlarUmut MEHMET
Beden EğitimiAyhan YILMAZ
RehberlikŞahan İZGİ
12D
12DÖğretmenler
Fransızca 12 OPC1Hervé PORCHER
Fransızca 12 OPC2Dominique PIDOLLE
Fransızca 12 OPC3Nora KOL
Türk Dili ve EdebiyatıNeşe SERDAR
İngilizceMeryem GÖKKAYA
BiyolojiHayriye NALBANTOĞLU
KimyaLori BERBEROĞLU
FizikThami BUHARİ
Fizik EtütAbidin ZENGİNLER
MatematikŞahan İZGİ
İnkılap TarihiIşıl KANDOLU
DinZahit KARAÇAM
Görsel SanatlarUmut MEHMET
Beden EğitimiAziz ALPARSLAN
RehberlikHayriye NALBANTOĞLU
12E
12EÖğretmenler
FransızcaHervé PORCHER
ExpatriationYonca AKYÜREK
Türk Dili ve EdebiyatıHuriye SÜTÇÜ
İngilizceYonca AKYÜREK
BiyolojiSamira NORİ
MatematikSimon COVEZ
FizikThami BUHARİ
İnkılap TarihiIşıl KANDOLU
KimyaLori BERBEROĞLU
DinErol BAL
Görsel SanatlarUmut MEHMET
Beden EğitimiAziz ALPARSLAN
RehberlikHuriye SÜTÇÜ
12F
12FÖğretmenler
FransızcaNora KOL
Fransızca SeçmeliEzgi DÜZENLİ
ExpatriationYonca AKYÜREK
Türk Dili ve EdebiyatıHuriye SÜTÇÜ
Dünya EdebiyatıMeryem GÖKKAYA
İngilizceYonca AKYÜREK
İngilizce SeçmeliYonca AKYÜREK
MatematikDanièle COMA
İnkılap TarihiIşıl KANDOLU
Çağdaş Türk ve Dünya TarihiIşıl KANDOLU
SosyolojiNimet KÜÇÜK
DinErol BAL
Görsel SanatlarUmut MEHMET
Uluslararası İlişkilerIşıl KANDOLU
Beden EğitimiAyhan YILMAZ
RehberlikYonca AKYÜREK
Rehberlik (Hazırlık ve 9.sınıflar )
Rehberlik (Hazırlık ve 9.sınıflar )Öğretmenler
Hazırlık ve 9.sınıflarMeryem BAŞKAYA
Rehberlik (10.sınıflar )
Rehberlik (10.sınıflar )Öğretmenler
10.sınıflarSerhan SAYAR
Rehberlik (11. ve 12.sınıflar )
Rehberlik (11. ve 12.sınıflar )Öğretmenler
11. ve 12.sınıflarEgemen TUNAR
X