Kapat
Arama yapmak için en az bir kelime giriniz.
Başa dön

Genç Fidanlar, Köklü Ağaçlar

2020-2021

Her seviye ve sınıfın, derslere göre öğretmen kadrosu aşağıda belirtilmiştir.

Hazırlık A
Hazırlık A Öğretmenler
Fransızca Yıldız SERİM
Fransızca 2 Emilie VIAU-GAUDIN
Fransızca Konuşma Minâ AKCEN
Medyatek Christelle DUCROT
Yönetilen Otonomi Menekşe ÖZBEK
Türk Dili ve Edebiyatı Filiz VELA
İngilizce Yonca AKYÜREK
Fen Bilimleri Lori BERBEROĞLU
Matematik Korkut DEMİRCİ
Bilgisayar Arek A. KUYUMCUYAN
Görsel Sanatlar Umut MEHMET
Beden Eğitimi Aziz ALPARSLAN
Rehberlik Yıldız SERİM
Hazırlık B
Hazırlık B Öğretmenler
Fransızca Nurdan SİVRİ
Fransızca 2 Lucie GRANIER
Fransızca Konuşma Minâ AKCEN
Medyatek Christelle DUCROT
Yönetilen Otonomi Menekşe ÖZBEK
Türk Dili ve Edebiyatı Filiz VELA
İngilizce Yonca AKYÜREK
Fen Samira NORİ
Matematik Korkut DEMİRCİ
Bilgisayar Arek A. KUYUMCUYAN
Görsel Sanatlar Umut MEHMET
Beden Eğitimi Aziz ALPARSLAN
Rehberlik Nurdan SİVRİ
Hazırlık C
Hazırlık C Öğretmenler
Fransızca Işıl BAYKAL
Fransızca 2 Julian BAILLARGUES
Fransızca Konuşma Minâ AKCEN
Medyatek İdil SEGUIN
Yönetilen Otonomi Carole GRANIER
Türk Dili ve Edebiyatı Neşe SERDAR
İngilizce Yonca AKYÜREK
Fen Lori BERBEROĞLU
Matematik Stella MURAT
Bilgisayar Korkut DEMİRCİ
Görsel Sanatlar Umut MEHMET
Beden Eğitimi Aziz ALPARSLAN
Rehberlik Işıl BAYKAL
Hazırlık D
Hazırlık D Öğretmenler
Fransızca Lucie GRANIER
Fransızca 2 Ezgi DÜZENLİ
Fransızca Konuşma Minâ AKCEN
Medyatek İdil SEGUIN
Yönetilen Otonomi Menekşe ÖZBEK
Türk Dili ve Edebiyatı Neşe SERDAR
İngilizce Betül GÖRGÜLÜ
Fen Sébastien MASIN
Matematik Stella MURAT
Bilgisayar Korkut DEMIRCI
Görsel Sanatlar Umut MEHMET
Beden Eğitimi Aziz ALPARSLAN
Rehberlik Lucie GRANIER
9A
9A Öğretmenler
Fransızca Nurdan SİVRİ
Fransızca 2 Alexandre ABELLAN
Yönetilen Otonomi Umut MEHMET
Türk Dili ve Edebiyatı Neşe SERDAR
İngilizce Meryem GÖKKAYA
Biyoloji Samira NORİ
Fizik Thami BUHARİ
Sağlık ve Trafik Aziz ALPARSLAN
Kimya Lori BERBEROĞLU
Matematik Sebti BOUABDALLAH
Tarih Işıl KANDOLU
Coğrafya Fatmagül CİNEL
Din Erol BAL
Görsel Sanatlar Umut MEHMET
Beden Eğitimi Aziz ALPARSLAN
Rehberlik Aziz ALPARSLAN
9B
9B Öğretmenler
Fransızca Mesude KARA
Fransızca 2 Jülide BİGAT
Yönetilen Otonomi Menekşe ÖZBEK
Türk Dili ve Edebiyatı Hande ACABAY
İngilizce Yonca AKYÜREK
Biyoloji Samira NORİ
Fizik Thami BUHARİ
Sağlık Bilgisi Aziz ALPARSLAN
Kimya Lori BERBEROĞLU
Matematik Sebti BOUABDALLAH
Tarih Işıl KANDOLU
Coğrafya Fatmagül CİNEL
Din Erol BAL
Görsel Sanatlar Umut MEHMET
Beden Eğitimi Ayhan YILMAZ
Rehberlik  Mesude KARA
9C
9C Öğretmenler
Fransızca Menekşe ÖZBEK
Fransızca 2 Ezgi DÜZENLİ
Yönetilen Otonomi Umut MEHMET
Türk Dili ve Edebiyatı Filiz VELA
İngilizce Yonca AKYÜREK
Biyoloji Hayriye NALBANTOĞLU
Fizik Yorgo ŞENİKOĞLU
Sağlık ve Trafik Aziz ALPARSLAN
Kimya Lori BERBEROĞLU
Matematik Simon COVEZ
Tarih Lale ÖZBAL
Coğrafya Seval ARAS
Din Erol BAL
Görsel Sanatlar Umut MEHMET
Beden Eğitimi Ayhan YILMAZ
Rehberlik Menekşe ÖZBEK
9D
9D Öğretmenler
Fransızca Valérian BAYO-RAHONA
Fransızca 2 Güler KAYHAN
Yönetilen Otonomi Umut MEHMET
Türk Dili ve Edebiyatı Hande ACABAY
İngilizce Yonca AKYÜREK
Matematik Simon COVEZ
Biyoloji Hayriye NALBANTOĞLU
Fizik Yorgo ŞENİKOĞLU
Sağlık ve Trafik Aziz ALPARSLAN
Kimya Öykü KARSAN
Tarih Lale ÖZBAL
Coğrafya Seval ARAS
Din Zahit KARAÇAM
Görsel Sanatlar Umut MEHMET
Beden Eğitimi Ayhan YILMAZ
Rehberlik Hayriye NALBANTOĞLU
9E
9E Öğretmenler
Fransızca Menekşe ÖZBEK
Fransızca 2 Güler KAYHAN
Yönetilen Otonomi Emilie VIAU-GAUDIN
Türk Dili ve Edebiyatı Filiz VELA
İngilizce Yonca AKYÜREK
Matematik Jean-Martin HOUAG
Biyoloji Hayriye NALBANTOĞLU
Fizik Yorgo ŞENİKOĞLU
Sağlık ve Trafik Aziz ALPARSLAN
Kimya Öykü KARSAN
Tarih Işıl KANDOLU
Coğrafya Seval ARAS
Din Zahit KARAÇAM
Görsel Sanatlar Umut MEHMET
Beden Eğitimi Ayhan YILMAZ
Rehberlik Umut MEHMET
10A
10A Öğretmenler
Fransızca Valérian BAYO-RAHONA
Yönetilen Otonomi Emilie VIAU-GAUDIN
Türk Dili ve Edebiyatı Sibel SÖZER
İngilizce Meryem GÖKKAYA
Matematik Jean-Martin HOUAG
Fizik Thami BUHARİ
Kimya Lori BERBEROĞLU
Biyoloji Samira NORİ
Tarih Lale ÖZBAL
Coğrafya Fatmagül CİNEL
Felsefe Nimet KÜÇÜK
Din Erol BAL
Görsel Sanatlar Umut MEHMET
Beden Eğitimi Ayhan YILMAZ
Rehberlik Fatmagül CİNEL
10B
10B Öğretmenler
Fransızca Valérian BAYO-RAHONA
Yönetilen Otonomi Christelle DUCROT
Türk Dili ve Edebiyatı Sibel SÖZER
İngilizce Meryem GÖKKAYA
Matematik Simon COVEZ
Fizik Thami BUHARİ
Kimya Lori BERBEROĞLU
Biyoloji Samira NORİ
Tarih Lale ÖZBAL
Coğrafya Seval ARAS
Felsefe Nimet KÜÇÜK
Din Erol BAL
Görsel Sanatlar Umut MEHMET
Beden Eğitimi Ayhan YILMAZ
Rehberlik Erol BAL
10C
10C Öğretmenler
Fransızca Dominique PIDOLLE
Yönetilen Otonomi Christelle DUCROT
Türk Dili ve Edebiyatı Filiz VELA
İngilizce Betül GÖRGÜLÜ
Matematik Sebti BOUABDALLAH
Fizik Thami BUHARİ
Kimya Lori BERBEROĞLU
Biyoloji Samira NORİ
Tarih Işıl KANDOLU
Coğrafya Seval ARAS
Felsefe Nimet KÜÇÜK
Din Erol BAL
Görsel Sanatlar Umut MEHMET
Beden Eğitimi Ayhan YILMAZ
Rehberlik Samira NORİ
10D
10D Öğretmenler
Fransızca Dominique PIDOLLE
Yönetilen Otonomi Carole GRANIER
Türk Dili ve Edebiyatı Hande ACABAY
İngilizce Betül GÖRGÜLÜ
Matematik Sebti BOUABDALLAH
Fizik Thami BUHARİ
Kimya Lori BERBEROĞLU
Biyoloji Samira NORİ
Tarih Işıl KANDOLU
Coğrafya Seval ARAS
Felsefe Nimet KÜÇÜK
Din Erol BAL
Görsel Sanatlar Umut MEHMET
Beden Eğitimi Ayhan YILMAZ
Rehberlik Seval ARAS
11A
11A Öğretmenler
Fransızca Dominique PIDOLLE
Fransızca seçmeli Julian BAILLARGUES
Yönetilen Otonomi Samira NORİ
Türk Dili ve Edebiyatı Huriye SÜTÇÜ
Türk Dili ve Edebiyatı Seçmeli Filiz VELA
İngilizce Meryem GÖKKAYA
Matematik Jean-Martin HOUAG
Tarih Lale ÖZBAL
Coğrafya Fatmagül CİNEL
Felsefe Nimet KÜÇÜK
Psikoloji Nimet KÜÇÜK
Din Erol BAL
Görsel Sanatlar Umut MEHMET
Beden Eğitimi Ayhan YILMAZ
Rehberlik Ayhan YILMAZ
11B
11B Öğretmenler
Fransızca Hervé PORCHER
Fransızca Seçmeli Christelle DUCROT
Yönetilen Otonomi Emilie VIAU-GAUDIN
Türk Dili ve Edebiyatı Sibel SÖZER
Türk Dili ve Edebiyatı Seçmeli Hande ACABAY
İngilizce Meryem GÖKKAYA
Matematik Korkut DEMİRCİ
Tarih Lale ÖZBAL
Coğrafya Seval ARAS
Felsefe Nimet KÜÇÜK
Psikoloji Nimet KÜÇÜK
Din Erol BAL
Görsel Sanatlar Umut MEHMET
Beden Eğitimi Ayhan YILMAZ
Rehberlik Lale ÖZBAL
11C
11C Öğretmenler
Fransızca Nora KOL
Yönetilen Otonomi Emilie VIAU-GAUDIN
Türk Dili ve Edebiyatı Neşe SERDAR
İngilizce Meryem GÖKKAYA
Biyoloji Hayriye NALBANTOĞLU
Fizik Thami BUHARİ
Kimya Öykü KARSAN
Matematik Jean-Martin HOUAG
Tarih Işıl KANDOLU
Felsefe Nimet KÜÇÜK
Din Erol BAL
Görsel Sanatlar Umut MEHMET
Beden Eğitimi Aziz ALPARSLAN
Rehberlik Meryem GÖKKAYA
11D
11D Öğretmenler
Fransızca Mesude KARA
Yönetilen Otonomi Samira NORİ
Türk Dili ve Edebiyatı Hande ACABAY
İngilizce Meryem GÖKKAYA
Biyoloji Hayriye NALBANTOĞLU
Fizik Thami BUHARİ
Kimya Öykü KARSAN
Matematik Korkut DEMİRCİ
Tarih Işıl KANDOLU
Felsefe Nimet KÜÇÜK
Din Zahit KARAÇAM
Görsel Sanatlar Umut MEHMET
Beden Eğitimi Ayhan YILMAZ
Rehberlik Korkut DEMİRCİ
11E
11E Öğretmenler
Fransızca Mesude KARA
Yönetilen Otonomi Carole GRANIER
Türk Dili ve Edebiyatı Hande ACABAY
İngilizce Betül GÖRGÜLÜ
Biyoloji Hayriye NALBANTOĞLU
Fizik Yorgo ŞENİKOĞLU
Kimya Lori BERBEROĞLU
Matematik Şahan İZGİ
Tarih Işıl KANDOLU
Felsefe Nimet KÜÇÜK
Din Zahit KARAÇAM
Görsel Sanatlar Umut MEHMET
Beden Eğitimi Ayhan YILMAZ
Rehberlik Lori BERBEROĞLU
12A
12A Öğretmenler
Fransızca 12 OPC Carole GRANIER
Fransızca 12 OPC Hervé PORCHER
Fransızca 12 OPC Nora KOL
Fransızca Seçmeli Nora KOL- Ezgi DÜZENLİ
Türk Dili ve Edebiyatı Sibel SÖZER
Türk Dili ve Edebiyatı Seçmeli Neşe SERDAR
İngilizce Meryem GÖKKAYA
Matematik Stella MURAT – Şahan İZGİ
İnkılap Tarihi Lale ÖZBAL
Çağdaş Türk ve Dünya Tarihi Lale ÖZBAL
Coğrafya Seval ARAS
Sosyoloji Nimet KÜÇÜK
Din Erol BAL
Görsel Sanatlar Umut MEHMET
Beden Eğitimi Aziz ALPARSLAN
Rehberlik Sibel SÖZER
12B
12B Öğretmenler
Fransızca 12 OPC Carole GRANIER
Fransızca 12 OPC Hervé PORCHER
Fransızca 12 OPC Nora KOL
Fransızca Seçmeli Nora KOL – Ezgi DÜZENLİ
Türk Dili ve Edebiyatı Sibel SÖZER
Türk Dili ve Edebiyatı Seçmeli Neşe SERDAR
İngilizce Meryem GÖKKAYA
İnkılap Tarihi Lale ÖZBAL
Çağdaş Türk ve Dünya Tarihi Lale ÖZBAL
Coğrafya Fatmagül CİNEL
Matematik Stella MURAT – Şahan İZGİ
Sosyoloji Nimet KÜÇÜK
Din Erol BAL
Görsel Sanatlar Umut MEHMET
Beden Eğitimi Filiz GENTRIC
Rehberlik Stella MURAT
12C
12C Öğretmenler
Fransızca 12 OPC Carole GRANIER
Fransızca 12 OPC Hervé PORCHER
Fransızca 12 OPC Nora KOL
Türk Dili ve Edebiyatı Huriye SÜTÇÜ
İngilizce Meryem GÖKKAYA
Matematik Şahan İZGİ
Biyoloji Hayriye NALBANTOĞLU
Fizik Thami BUHARİ
Kimya Öykü KARSAN
İnkılap Tarihi Lale ÖZBAL
Din Zahit KARAÇAM
Görsel Sanatlar Umut MEHMET
Beden Eğitimi Filiz GENTRIC
Rehberlik Huriye SÜTÇÜ
12D
12D Öğretmenler
Fransızca 12 OPC Carole GRANIER
Fransızca 12 OPC Hervé PORCHER
Fransızca 12 OPC Nora KOL
Türk Dili ve Edebiyatı Neşe SERDAR
İngilizce Meryem GÖKKAYA
Biyoloji Hayriye NALBANTOĞLU
Kimya Öykü KARSAN
Matematik Şahan İZGİ
İnkılap Tarihi Işıl KANDOLU
Din Zahit KARAÇAM
Görsel Sanatlar Umut MEHMET
Beden Eğitimi Ayhan YILMAZ
Rehberlik Öykü KARSAN
12E
12E Öğretmenler
Fransızca Hervé PORCHER
Expatriation Yonca AKYÜREK
Türk Dili ve Edebiyatı Huriye SÜTÇÜ
İngilizce Yonca AKYÜREK
Biyoloji Samira NORİ
Matematik Simon COVEZ
Fizik Yorgo ŞENİKOĞLU
İnkılap Tarihi Işıl KANDOLU
Kimya Öykü KARSAN
Din Erol BAL
Görsel Sanatlar Umut MEHMET
Beden Eğitimi Aziz ALPARSLAN
Rehberlik Hervé PORCHER
12F
12F Öğretmenler
Fransızca Hervé PORCHER
Fransızca Seçmeli Nora KOL – Ezgi DÜZENLİ
Expatriation Yonca AKYÜREK
Türk Dili ve Edebiyatı Huriye SÜTÇÜ
Dünya Edebiyatı Meryem GÖKKAYA
İngilizce Yonca AKYÜREK
İngilizce Seçmeli Yonca AKYÜREK
Matematik Danièle COMA
İnkılap Tarihi Işıl KANDOLU
Çağdaş Türk ve Dünya Tarihi Işıl KANDOLU
Sosyoloji Nimet KÜÇÜK
Din Erol BAL
Görsel Sanatlar Umut MEHMET
Uluslararası İlişkiler Işıl KANDOLU
Beden Eğitimi Ayhan YILMAZ
Rehberlik Yonca AKYÜREK
Rehberlik (Hazırlık ve 9.sınıflar )
Rehberlik (Hazırlık ve 9.sınıflar ) Öğretmenler
Hazırlık ve 9.sınıflar Meryem BAŞKAYA
Rehberlik (10.sınıflar )
Rehberlik (10.sınıflar ) Öğretmenler
10.sınıflar Serhan SAYAR
Rehberlik (11. ve 12.sınıflar )
Rehberlik (11. ve 12.sınıflar ) Öğretmenler
11. ve 12.sınıflar Egemen TUNAR
X