Kapat
Arama yapmak için en az bir kelime giriniz.
Başa dön

Türkiye ve Uluslararası Felsefe Olimpiyatı

2013 17. Türkiye Felsefe Olimpiyatı’nda beşinci olan öğrencimiz Özer AKMAN, 26 Mart 2013 günü İstanbul Maltepe Üniversitesi’ nde yapılan yabancı dil seçmeleri sonucunda gösterdiği başarının ardından Türkiye’yi temsilen Danimarka’nın Odense kentinde yapılacak olan 21. Uluslararası Felsefe Olimpiyatı’ na katılmaya hak kazandı.

Türkiye Felsefe Kurumu’nun 3 Mart 2013 Pazar günü Türkiye’deki on iki merkezde gerçekleştirdiği 17. Türkiye Felsefe Olimpiyatı’nda öğrencimiz Özer Akman yazdığı felsefi deneme ile beşinci oldu.

Bu önemli derecenin ardından değerli öğrencimiz Özer AKMAN, Loanna Kuçuradi başkanlığındaki Türkiye Felsefe Kurumu jürisinin yaptığı yabancı dil değerlendirmesi sonucunda da aynı başarıyı sürdürerek Türkiye’yi temsilen Danimarka’ya gitmeye hak kazandı.16-19 Mayıs 2013 tarihleri arasında Danimarka’nın Odense şehrinde yapılacak olan 21. Uluslararası Felsefe Olimpiyadı’nda Türkiye’yi iki öğrenci temsil edecek.

Öğrencimiz Özer AKMAN’ı göstediği başarıdan dolayı kutluyor ve 21. Uluslararası Felsefe Olimpiyatı’nda da başarılarının devamını diliyoruz. Felsefe Olimpiyatı’na dair daha fazla bilgi için buraya tıklayınız.

daha fazla+
X