Kapat
Arama yapmak için en az bir kelime giriniz.
Başa dön

SP Öğrencileri Kariyer Hedeflerini Belirliyor…

Bu yıl dördüncüsünü gerçekleştireceğimiz ve konferans, söyleşi, üniversite stantlarıyla renklenecek olan "Meslek Tanıtım ve Kariyer Günleri"’nde öğrencilerimiz, onlardan aldığımız geri bildirimler doğrultusunda okulumuza davet ettiğimiz farklı meslek gruplarından uzman ve akademisyenlerle buluşuyor.

Meslek Tanıtım Günleri, 20 Aralık 2011

Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen Gay Lussac Mühendislik Okulları tanıtımı ve Fransız Kültür Merkezi Campus France sorumlularının Fransa üniversiteleri hakkında verdikleri bilgilendirme konferansı etkinlikleri «Meslek Tanıtım ve Kariyer Günleri » ile devam ediyor.

20 Aralık tarihinde, Bilgi Üniversitesi İletişim ve Danışmanlık biriminin “Üniversite Adaylarına Kariyer Yönetimi” başlıklı seminerinin ardından okulumuz lise 3. ve 4. sınıf öğrencilerinin bire bir söyleşi imkanı bulabileceği, iş dünyasının ve akademik çevrelerin tanınan simalarını, uzman isimlerini, yurt dışı ve yurt içi üniversite, moda okulu tanıtım görevlilerini okulumuzda ağırlayacağız.

Sainte Pulchérie Lisesi’nden sağlam bir altyapıyla mezun olacak olan öğrencilerimizin, Meslek Tanıtım ve Kariyer Günleri sayesinde gelecekleri için güzel adımlar atabilmeleri dileğiyle…

daha fazla+
X