Kapat
Arama yapmak için en az bir kelime giriniz.
Başa dön

Sainte Pulchérie Lisesi TikTok Macerasına Atılıyor!

Instagram, Facebook, Twitter, Linkedin, YouTube ve Vimeo’nun ardından, sosyal medya sitesi TikTok’un da cazibesine kapıldık. Sainte Pulchérie Lisesi böylece aylık bir milyardan fazla aktif kullanıcısıyla büyüyen bir topluluğa dahil oluyor. Bu biraz baş döndürücü! Böylece videolar ve müziklerle yeni zorlu görevlere yelken açıyoruz!

Sosyal medya artık gezegenimizin büyük bir bölümünün günlük yaşamının bir parçasını oluşturuyor ve her yıl az ya da çok başarılı olan yeni uygulama önerileri piyasaya çıkıyor. TikTok platformu 2016’da Çin’de piyasaya sürüldü, bir yıl sonra şimdiden 100 milyondan fazla kullanıcıya sahip ve 2017’de TikTok adıyla uluslararası alanda da gelişmeye devam ediyor.

“TikTok, yaşı daha genç olanlar arasında popüler olan bir sosyal medya sitesi. Bu platformun kendisini çok da ciddiye almadığını söyleyebilirim. Basit bir içeriği var ve öğrencilerimiz tam da bu medyanın yaş grubuna dahiller. Onların yakınında kalmak, onlara dokunabilmek ve TikTok sayesinde onlara daha az kurumsal içeriklerle lisedeki hayatlarını yansıtan eğlenceli içerikler önermek istiyoruz.” diyor Sainte Pulchérie Lisesi’nin iletişim sorumlusu Jülide Bigat.

Hesabımızı takip etmek için buraya tıklamanız yeterli! Ama lütfen ölçülü olmaya dikkat edin…

 

X