Kapat
Arama yapmak için en az bir kelime giriniz.
Başa dön

Meslek Tanıtım Günü Başarıyla Gerçekleştirildi

Lise 3.ve lise 4. sınıf öğrencilerimizi meslek seçimi ve kariyer belirleme konularında geleceğe hazırlarken onlara bu yolda rehberlik etmek, destek olmak amacıyla 20 Aralık Salı "Meslek Tanıtımı ve Kariyer Günü"’müzü gerçekleştirdik.

20 Aralık 2011

Etkinliğimizin ilk bölümü Bilgi Üniversitesi İletişim ve Danışmanlık Birimi’nden Özge ALYU’nun sunduğu “Üniversite Adaylarına Kariyer Yönetimi” başlıklı bir konferansla başladı.

Konferansın ardından lise 3. ve 4. sınıf öğrencilerimiz kendilerine ayrılan sürelerde, iş dünyasının ve akademik çevrelerin tanınan simaları, uzman isimleri, yurt dışı ve yurt içi üniversiteleri, moda okulu tanıtım görevlileri için özel olarak hazırlanan standları gezerek katılımcılarla bire bir görüştüler, ilgi duydukları meslekler hakkında bilgi edindiler.”

Aralarında Prof. Dr. Nilüfer Narlı, Prof. Dr. Hakan Üzeltürk, Doç. Dr. Fatmagül Demirel, Prof. Dr. Doğan Güneş, Nuran Çakmakçı, Prof. Dr. Osman Senemoğlu, Suat Arıkan, Doç. Dr. Mehmet Asatekin, Doç. Dr. Fatoş Adiloğlu, Fuat Erman, Tülin Murathanoğlu, Zeynep Camat, Gülhan Tekin ,Bülent Emrah Parlak gibi isimlerin ve velilerimizin de bulunduğu uzman katılımcılarımıza, ayrıca İstanbul Teknik Üniversitesi, Kanada Üniversiteleri ve Esmod Moda Okulu temsilcilerine katkılarından dolayı teşekkür eder, Meslek Tanıtım ve Kariyer Günleri’nin öğrencilerimize yararlı olmasını dileriz.

daha fazla+
X