Kapat
Arama yapmak için en az bir kelime giriniz.
Başa dön

Fotoğraflarla “2. SP Dans Buluşması” Festivali

Festivalin akşam programında tüm liseler gösterileriyle aynı sahneyi paylaştılar... Veliler, akrabalar ve arkadaşlar dansçılarını desteklemek için oradaydı...

Festivalin akşam programında tüm liseler gösterileriyle aynı sahneyi paylaştılar... Veliler, akrabalar ve arkadaşlar dansçılarını desteklemek için oradaydı...

2. Sainte Pulchérie Dans Buluşması akşam programında okulumuz dans grupları ve konuk liseler yine birbirinden güzel gösteriler yaptılar. Gösterilerin yapıldığı sahne, bu sene yağmur nedeniyle okulumuzun gösteri salonuna kuruldu. Ama bu gençlerin coşkuyla dans etmelerini engellemedi. Bu sene de rengarenk kostümleriyle, farklı dans dallarındaki koreografilerini heyecanla sergilediler.

İlk önce sahneye festivalimizin onur konuğu Kadir Memiş geldi. Ardından sırayla, Steven Champs’ın çalıştırdığı Sainte Pulchérie Hip hop grubu hip hop, Cağaloğlu Anadolu Lisesi AfroSalsa, Saint Joseph Fransız Lisesi Latin, İstanbul Enka Bachata (Latin), okulumuz hip hop öğretmeni Steven Champs ve Aylin ile Ege, Boğaziçi Üniversitesi Dans Kulübü solo, Üsküdar Amerikan Lisesi Hint/Latin, Habire Yahşi Anadolu Lisesi Cha cha (Latin), Florya Final Anadolu Lisesi sandalye dansı, Özel İstek Acıbadem Lisesi Latin ve son olarak Hande Ermiş’İn çalıştırdığı Sainte Pulchérie Show Dans grubu Pop Jazz dallarında tüm sene boyunca hazırladıkları gösterilerini sergilediler.

Muhteşem bir festival akşamını daha geride bıraktık. Emeği geçen herkese bir kere daha teşekkür ediyoruz. Seneye daha da güzel bir Dans Buluşması’nda görüşmek üzere!

X