Kapat
Arama yapmak için en az bir kelime giriniz.
Başa dön

2022 SParc Kick-Off Etkinliği

Robotik takımımız SParc 5665, dünyadan 9000 takımın katıldığı Kick-Off turnuvasının Türkiye temsilciliğini yaptı.

Kick-off resmi sezon için etkinlikler her yılın Ocak ayının ilk cumartesi günü gerçekleştirilir. İlk açılışta, bir robotun nasıl kurulacağını, bir takımın nasıl yönetileceğini öğrenmek ve diğer kişilerle tanışmak, buluşmak için atölyeler düzenlenir. Daha sonra, takımlar, bir sonraki yarışma sezonunda oynanacak oyunu, yapılan canlı yayınlarla öğrenir ve ayrıca sezonda kullanmak için First’ten gelen malzemeleri alır. Bu süreçte yardım isteyebilecekleri ekipler, tüm ekiplerin birlikte öğrenmesine ve büyümesine yardımcı olur. 

 

2022 Resmi sezonu RAPID REACT tarafından sunulmuş olup tüm dünyadaki FRC takımları, yaklaşık 9000 takım tarafından takip edilmiştir. Bu canlı yayın esnasında, farklı ülkelerden canlı yayınlar ile, takımların heyecanları diğer katılımcılara yansıtılmaya çalışılmaktadır.

 

SParc 5665, pandemi şartlarını gözeterek, FIRST canlı yayınına bağlandı ve sezonla ilgili düşüncelerini paylaştı. Bu çalışmada destek veren okulumuzun tüm birimlerine ve katılan tüm takımlara teşekkür ederiz.

İlgili videoları aşağıdaki linklerden izleyebilirsiniz:

 

X