Kapat
Arama yapmak için en az bir kelime giriniz.
Başa dön

2009-2010 SP’de Meslek Tanıtım ve Kariyer Günleri

Lise son sınıf öğrencilerimizi yükseköğretime hazırlamak adına yaptığımız çalışmalar sürüyor. Kasım ayında gerçekleştirdiğimiz Fransa’da eğitim ve Sait Gürsoy tarafından sunulan yeni üniversite giriş sınav sistemi konulu seminerlerimizin ardından bu kez de öğrencilerimizi Meslek Tanıtım ve Kariyer Günleri çerçevesinde çeşitli meslek temsilcileriyle buluşturuyoruz.

“Lise son sınıf öğrencilerimiz geleceğe doğru yelken açıyor..”

Bu yıl 14-15-16-17 Aralık tarihlerinde gerçekleştireceğimiz Meslek Tanıtım ve Kariyer Günlerimizde öğrencilerimize; kariyer yönetimi, çağdaş iş dünyası ile ilgili seminerler verilecek, ayrıca her biri alanında uzman, farklı meslek gruplarından temsilcilerle buluşma imkanı sunulacaktır.

Meslek Tanıtım organizasyonumuzun ilk günü olan 14 Aralık Pazartesi günü saat 10.30-11.10 arasında, Bilgi Üniversitesi İletişim ve Danışmanlık Birimi öğrencilerimize “Üniversite Adaylarına Kariyer Yönetimi” konulu bir seminer verecektir.

15 Aralık Salı günü 14.15-15.00 saatleri arasında, Renault Mais İnsan Kaynakları müdürü tarafından öğrencilerimize yönelik “Çağdaş İş Dünyasındaki Beklentiler” konulu konferans düzenlenecektir.

Tanıtım günlerimizin üçüncüsü olan 16 Aralık Çarşamba günü, saat 09.30-11.30 arasında ise, öğrencilerimiz farklı meslek gruplarından uzmanlarla buluşup, öğrenmek istedikleri meslek dalları hakkında fikir sahibi olacaklardır. Meslek Tanıtım Günlerimize destek verecek olan uzmanlar alanlarına göre ekteki dosyada belirtilmiştir.

Son günümüz 17 Aralık Perşembe günü 14.15-15.00 saatleri arasında ise, eski bir Ste. Pulchérie Lisesi mezunu, çağdaş iş dünyasının temsilcilerinden Sayın Leyla ALATON öğrencilerimizle deneyimlerini paylaşacaktır.

Meslek Tanıtım ve Kariyer Günlerimize tüm lise son sınıf öğrenci ve velilerimiz davetlidir.

Tüm öğrencilerimize üniversite hayatına adım attıkları bu yolda başarılar dileriz..

2009-2010 SP’de Meslek Tanıtım ve Kariyer Günleri medya’da buraya tıklayınız.

daha fazla+
X