Kapat
Arama yapmak için en az bir kelime giriniz.
Başa dön

“Söz/Parole”: Rehberlik Servisi Çevrimiçi Seminerleri

Bir arada olmak, dinlemek, sormak ve anlamak için.. Söz/Parole çevrimiçi seminerleri başlıyor...

“Okul toplumundaki bireylerin birbirinden uzakta olduğu bugünlerde, neden faydalı seminerler düzenleyip bir araya gelmiyoruz?”
Yukarıdaki söz kime ait? Evet, bu “Söz” Rehberlik ve Psikolojik Danışma Servisimize ait…”Söz” günümüz koşullarının yeni nesil seminerlerinden… Bilgisayar veya telefon başında, yerimizden kalkmadan, soruların sohbet bölümüne yazıldığı türden seminerlerin adı “Söz”..Konuklarımızın eğitim, kariyer, psikoloji, sağlık ve iletişim alanlarında öğrenci veli ve öğretmenlerimizle bir araya geleceği bağlantı satırının adı “Söz”… Katılımcıların konuşmacıyı alkışlamak yerine, sohbet bölümüne yazdıkları teşekkürlerin adresi “Söz”…İnternet bağlantısındaki arızalara bağlı olarak gecikme yaşanırken yaşanacak telaş “Söz” … Uzun zamandır süregelen ayrılığımızın umarız  bir nebze de olsa, pansumanı olacak “Söz”…
“Parole” de, “söz” kelimesinin fransızcası…  Biz de çevrimiçi seminer dizisine Söz/Parole adını verdik. Farklı konu ve konuklarla sizlerle birlikte olacağız. 11 Aralık Cuma günü 14:30’da gerçekleşecek ilk seminerimizin konuğu, Özyeğin Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. Hakan KARŞILAR; konusu da “21.Yüzyılda Öğrenme ve Öğretmeye Dair Nöro-Bilişsel Yaklaşımlar”
Tüm öğrenci, veli ve öğretmenlerimizi bekliyoruz… Umarım ki yararlı ve keyifli bir seminer olur…
Zoom I Çevrimiçi seminere katılmak için:
https://zoom.us/my/ozyegintanitim2
ID: 521 267 2450
Giriş Kodu: 310617
X