Kapat
Arama yapmak için en az bir kelime giriniz.
Başa dön

Latest Posts

Fransız derneği İstanbul Accueil, Sainte Pulchérie Lisesi ile işbirliği içinde, sizleri 27 Mayıs - 4 Haziran 2023 tarihleri ​​arasında Od'A Sanat Galerisinde düzenlenen yıllık sergi "Sanatçıların Baharı"nın (PDA) 16.'sına davet ediyor. Bu yıl 12 sanatçıyı ağırlayan sergi aynı zamanda büyük bir yenilik olarak projede 31 öğrencinin çalışmalarını bir araya getiriyor. Tüm eserler "ritim" teması etrafında buluşuyor.

Okulumuzun 5 yıldır otonom şekilde yürütülen TEDx Kulübü olarak iki senenin ardından ilk yüz yüze konferansımızı 29 Nisan 2023 tarihinde gerçekleştirdik. 25 kişilik bir ekip olarak 2022-2023 okul senesi boyunca çok çalıştık ve konferans temamızı “Ana Akım ve Alternatif Medya” olarak belirledik. Kulüp olarak hedefimiz alanında yetkili kişilerden paylaşmaya değer fikirleri olabildiğince fazla insana ulaştırmak ve konu ile ilgili arkadaşlarımıza yol gösterici olmak. 

Sainte Pulchérie Lisesi öğrencilerinin bir eğitim ve öğretim yılına sığdırabildiği tüm heyecanlar, sevinçler, emekler, paylaşımlar... Okulun açıldığı ilk günden karnelerin dağıtıldığı son güne dek, tüm bir eğitim yılını özetleyen, Sainte Pulchérie’yi bir solukta anlatan "Eğitim Her Yerde" videomuzu izleyerek öğrencilerimizin okulumuzla kurduğu güçlü bağa tanık olabilirsiniz.
X