Kapat
Arama yapmak için en az bir kelime giriniz.
Başa dön

2019-2020 Ön Kayıt ve Kayıt Tablosu

Ön kayıt ve kesin kayıt dönemleri ile ilgili tabloyu aşağıda bulabilirsiniz.

TarihKontenjanÖn kayıtYeni kayıtToplam KayıtAçık kontenjanEn yüksek puanEn düşük puanTaban puan
26 Haziran - 1Temmuz 1. Ön Kayıt Dönemi92416---493.3965460.064460.0000
2 Temmuz Asil Liste Kesin Kayıt924162290479.9489478.0613460.0000
3 Temmuz Yedek Liste Kesin Kayıt92416414349479.9489460.0640460.0000
4 Temmuz 2. Ön Kayıt Dönemi92203-4349491.9826448.0485448.0000
5 Temmuz Kesin Kayıt9220345884491.9826448.1042448.0000
8 Temmuz 3. Ön Kayıt Dönemi9227--10476.4674448.6213448.0000
9 Temmuz Kesin Kayıt92277857491.9826448.1042448.0000
10 Temmuz Serbest Kayıt922015911491.9826445.1662445.0000
11 Temmuz Serbest Kayıt9221911491.9826445.1662445.0000
12 Temmuz Serbest Kayıt9210902491.9826445.1662445.0000
19 Ağustos Nakil Dönemi9210893491.9826445.1662445.0000
26 Ağustos Nakil Dönemi9211902491.9826445.1662445.0000
daha fazla+
X