Bizi Takip Edin:
connexion
Lisemiz
Eğitim
Okul Hayatı
Öğrencilerin Yaşamı
Kültür ve Sanat
Küresel Eğitim

Takvim

Pzt.
23
ekim
Cum.
03
Genel

Sanatçı Nicolas Joyeux ile Fotoğraf Atölyeleri

Sorumlu öğretmenler: Julian BAILLARGUES, Aysun DEĞİRMENCİ, Nurdan SİVRİ

10. Sınıflar

Pzt.
30
ekim
Cum.
03
Okul Gezİsİ

Şile Yeşil Okul Ziyareti

  • 30 ve 31 Ekim: 9C
  • 31 Ekim ve 1 Kasım: 9D
  • 1 ve 2 Kasım: 9A
  • 2 ve 3 Kasım: 9B

Sorumlu Müdür Yardımcısı : Güler KAYHAN

9. Sınıflar

Sal.
31
ekim
Çar.
01
Genel

La Fémis Ses ve Görüntü Okulu’nun Tanıtımı

Tanıtımda kısa metraj bir film gösterilecektir.

Konuşmacı: Selin BARIL
Sorumlu öğretmen: Julian BAILLARGUES

Gösteri Salonu

09:30 > 11:00

Per.
02
Sınavlar

DALF C1 - Sözlü Sınav

12. Sınıflar

08:30 > 15:00

Per.
02
Cum.
01
aralık
Genel

Sergi: "Kutsallığın İzdüşümü" - Nicolas Joyeux ve Timurtaş Onan

Sergi açılışı : 2 Kasım Perşembe 18:30
Fotoğraf sanatçıları Nicolas Joyeux ve Timurtaş Onan’ın kutsal temalı eserlerini kapsayan sergi, 10. sınıf öğrencilerimizin Nicolas Joyeux ile düzenlenen atölyelerde çektikleri fotoğraflara da ev sahipliği yapmaktadır.
Açılışa tüm öğrenciler, veliler ve öğretmenler davetlidir.

Proje Sorumluları: Julian BAILLARGUES, Jülide BIGAT

Proje hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Od’A-Ouvroir d’Art Sanat Galerisi

09:00 > 18:00

Cum.
03
Okul Gezİsİ

Bienal Ziyareti

Sorumlu öğretmen: Umut MEHMET

Karaköy Rum Okulu

10. Sınıflar

08:00 > 11:00

Cts.
04
Genel

Film Gösterimi : "Séraphine" - Martin Provost

Herkese açıktır. Giriş ücretsizdir.
Daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sahne Pulchérie / Okul Binasında

20:30 > 22:35

Pzt.
06
Cum.
10
Genel

Sergi: "Albert Camus"

12. sınıf öğrencilerimiz tarafından hazırlanan bir sergidir.
Sorumlu öğretmenler: Nimet KÜÇÜK, Sacha SIARY

Medyatek - 1. Kat

Pzt.
06
Sal.
07
Sınavlar

DALF C1 - Sözlü Sınav

12. Sınıflar

08:30 > 15:00

Cum.
10
Cts.
11
Okul Gezİsİ

Yalova’da Trekking

Trekking’e katılan öğrenciler Yalova’da Mustafa Kemal Atatürk’ün evini de ziyaret edecektir.
Sorumlu öğretmenler: Aziz ALPARSLAN, Ayhan YILMAZ

Erikli/Yalova

Cum.
10
Bayram,Tatİl ve Törenler

Atatürk’ü Anma Töreni

Gösteri Salonu/Ön Bahçe

08:45 > 10:15

Cum.
10
Sınavlar

DALF C1 - Yazılı Sınav

09:30 > 12:50

Cts.
11
Genel

Tiyatro: "Macbeth - İki Kişilik Kabus"

Tiyatro Bereze sunar.
Herkese açıktır. Daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sahne Pulchérie / Okul Binasında

20:30 > 22:00

Pzt.
13
Cum.
17
Bayram,Tatİl ve Törenler

Ara Tatil

Cum.
17
Genel

Tiyatro: "Tehlikeli Oyunlar"

Seyyarsahne sunar. Herkese açıktır.
Daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sahne Pulchérie / Okul Binasında

20:30 > 22:30

Cts.
18
Genel

Tiyatro: "Batı"

Kirpi Tiyatro sunar.
Daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sahne Pulchérie / Okul Binasında

20:30 > 22:00

Pzt.
20
Cum.
24
Sınavlar

1 No’lu Ortak Sınavlar - 2. Etap

Hazırlık, 9., 10., 11.,12. Sınıflar

Sal.
21
Genel

Okul Aile Birliği Genel Kurul Toplantısı

15:30 > 17:00

Cum.
24
Paz.
26
Okul Gezİsİ

MFINUE Konferansları

Sorumlu öğretmen: Emilie VIAU GAUDIN

Saint Joseph Lisesi

Fransızca MUN Kulübü

Cum.
24
Bayram,Tatİl ve Törenler

Öğretmenler Günü

Cum.
24
Genel

Tiyatro: "Sevgili Arsız Ölüm - Dirmit"

Seyyar Sahne sunar.
Daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sahne Pulchérie / Okul Binasında

20:30 > 21:45

Cts.
25
Genel

Tiyatro: "Batı"

Kirpi Tiyatro sunar.
Daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sahne Pulchérie / Okul Binasında

20:30 > 22:00

Pzt.
27
Cum.
01
aralık
Genel

Sergi: "Marie Curie"

11. sınıf öğrencilerimiz tarafından hazırlanan bir sergidir.
Sorumlu öğretmen: Narod BERBEROĞLU DEMİRCİOĞLU

Medyatek - 1. Kat

Çar.
29
Genel

Campus France Tanıtımı

Gösteri Salonu

11. Sınıflar

15:30 > 17:00

Per.
30
Paz.
03
aralık
Okul Gezİsİ

TIMUN Konferansları

Sorumlu öğretmenler: Sema TOPAK, Betül GÖRGÜLÜ

Üsküdar Amerikan Lisesi

İngilizce MUN Kulübü

Per.
30
Genel

Fonetik Yarışması

Sorumlu öğretmen: Christelle DUCROT

Hazırlık Sınıfları

Bizi Takip Edin:
© 2013 Sainte Pulchérie Lisesi - Çukurluçeşme Sok. No: 7 Parmakkapı 34433 Beyoğlu / İSTANBUL
Tel: 0212 244 25 36 / 292 00 01 - Fax: 0212 252 70 24 / 244 56 79
Web tasarım: Istanbul IT Services | Web geliştirme: Florent Merlet