Bizi Takip Edin:
connexion
Lisemiz
Eğitim
Okul Hayatı
Öğrencilerin Yaşamı
Kültür ve Sanat
Küresel Eğitim

Takvim

Sal.
28
mart
Cum.
07
Okul Gezİsİ

Robotik Turnuvası: FIRST Robotics Competition (FRC)

Sorumlu öğretmen: Abidin ZENGİNLER
Eşlik eden öğretmen: Zeynep ÖNER

Amerika Birleşik Devletleri

Robotik Kulübü Öğrencileri

Per.
30
mart
Paz.
02
Okul Gezİsİ

HMUN Konferansları

Sorumlu öğretmen: Yonca AKYÜREK
Eşlik edenler: Jülide BİGAT, Dilek TUNCER

Haarlem, Hollanda

İngilizce MUN Kulübü

Per.
30
mart
Paz.
02
Okul Gezİsİ

MFNU Konferansları

Sorumlu öğretmen: Emilie VIAU GAUDIN
Eşlik edenler: Jülide BİGAT, Dilek TUNCER

Lahey / Hollanda

Fransızca MUN Kulübü

Per.
30
mart
Cts.
01
Okul Gezİsİ

"Senin Avrupan Senin Sözün" - Brüksel

Avrupa Ekonomik ve Sosyal Komitesi tarafından düzenlenen ve Avrupa Birliği’nin geleceğinin tartışılacağı panellerde öğrencilerimiz Türkiye’yi temsil edecekler.
Sorumlu öğretmen: Nimet KÜÇÜK

Brüksel / Belçika

Cum.
31
mart
Paz.
02
Okul Gezİsİ

Spor Turnuvası

Sorumlu öğretmenler: Aziz ALPARSLAN, Ayhan YILMAZ

Notre Dame de Sion Lisesi

Cts.
01
Genel

Kültür ve Edebiyat Sempozyumu

Sempozyum sırasında "Aziz Nesin’in Eserlerinde İnsan Neye Güler?" konulu 8. Liseler Arası Makale Yarışması’nın ödül töreni düzenlenecektir.
Daha fazla bilgi için buraya tıklayınız.

Sorumlu öğretmenler: Edebiyat Zümresi

Gösteri Salonu

13:00 > 21:00

Pzt.
03
Cum.
07
Genel

Masa Tenisi Turnuvası

Turnuva 4 Nisan Salı günü hariç tüm hafta devam edecektir.

Sorumlu öğretmenler: Aziz ALPARSLAN, Ayhan YILMAZ

Spor Salonu

10:55 > 11:40

Sal.
04
Genel

Frankofon Liseler Arası Edebi Paylaşımlar

Konu: George Orwell’in "1984" romanı
Sorumlu öğretmen: Filiz VELA

Medyatek - Giriş Kat

09:30 > 10:55

Sal.
04
Genel

Sunum: "Spinoza’da Tanrı ve Evren"

12. sınıf öğrencimiz Okyanus Kar Şen sunacaktır.
Sorumlu öğretmen: Nimet KÜÇÜK

Medyatek - Giriş Kat

10:55 > 11:45

Çar.
05
Okul Gezİsİ

Suriyeli Mülteci Öğrencilerle Resim Atölyesi

Ziyaret, Mülteci Çocukların Entegrasyonu ve Okullaştırılması Projesi kapsamında düzenlenmektedir.

Sorumlu öğretmen: Işıl KANDOLU

İhsan Şerif İlk ve Orta Okulu

10. Sınıf Gönüllü Öğrenciler

11:45 > 14:35

Per.
06
Genel

Lüdotekte "Perşembe Oyunları"

Sorumlu öğretmen: Korkut DEMİRCİ

Medyatek - Giriş Kat

10:55 > 11:45

Cum.
07
Per.
13
Sınavlar

5 No’lu Ortak Sınavlar

Haz., 9.,10.,11. Sınıflar

Cum.
07
Genel

Projeksiyon Gösterimi: "İnsandan Kaçan"

La Comédie Française sunar.

Sahne Pulchérie / Okul Binasında

20:30 > 22:00

Cts.
08
Cts.
15
Genel

Sergi: Sanatçıların Baharı

Sergi açılışı 7 Nisan Cuma akşamı 18.30’da sanat galerimiz Od’A-Ouvroir d’Art’da düzenlenecektir. Frankofon İstanbul Accueil Derneği’nin işbirliği ile yardım amaçlı düzenlenen bu proje herkese açıktır.
Etkinliğe katılmak için buraya tıklayarak online kayıt yapabilirsiniz.

Od’A-Ouvroir d’Art Sanat Galerisi

14:00 > 17:00

Cts.
08
Genel

Tiyatro: "Batı"

Kirpi Tiyatro sunar.
Daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sahne Pulchérie / Okul Binasında

20:30 > 22:00

Sal.
11
Genel

Konferans: "Elektrikli Araçlar"

Sorumlu öğretmen: Erol BAL

Gösteri Salonu/Ön Bahçe

12. Sınıflar

12:30 > 14:35

Per.
13
Okul Gezİsİ

Büyükler Küçüklere Masal Okuyor

Sorumlu öğretmenler : Christelle DUCROT, Simon THOUEMENT

Yeni Nesil 2000 İlk ve Orta Okulu

11:45 > 14:35

Per.
13
Genel

Sergi: Sanatçıların Baharı Akşam Sunumu

İstanbul Accueil Derneği, Sanatçıların Baharı Sergisi’nin akşam sunumu için 18.30’da sizleri bekliyor. Kayıt için buraya tıklayınız.

Galeri Od’A-Ouvroir d’Art

18:30 > 22:00

Cum.
14
Cum.
21
Bayram,Tatİl ve Törenler

Ara Tatil

Cum.
14
Genel

Tiyatro: "Yılın En İyi Kadın Oyuncusu"

Seyyarsahne sunar.
Daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sahne Pulchérie / Okul Binasında

20:30 > 22:00

Cts.
15
Genel

Tiyatro: "Harikulade Bir Çiftin Badireli Ev Yaşamı"

Clout Théâtre sunar.
Daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sahne Pulchérie / Okul Binasında

20:30 > 22:00

Paz.
16
Per.
20
Okul Gezİsİ

Şirince’de Tiyatro Kampı

Sorumlu öğretmenler: Arzu BİGAT BARIL, Zeynep Su KASAPOĞLU, Melisa VITTEK

Fransızca Tiyatro Kulübü

Cts.
22
Genel

Tiyatro: "Joko’nun Doğum Günü"

Yolcu Tiyatro sunar.
Daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sahne Pulchérie / Okul Binasında

20:30 > 22:30

Paz.
23
Bayram,Tatİl ve Törenler

Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı

Pzt.
24
Cum.
05
may.
Sınavlar

5 No’lu Ortak Sınavlar

12. Sınıflar

Pzt.
24
Cum.
28
Okul Gezİsİ

Şile’de Yeşil Hafta

  • 9A: 27-28 Nisan
  • 9B: 26-27 Nisan
  • 9C: 25-26 Nisan
  • 9D: 24-25 Nisan

Sorumlu öğretmen: Güler KAYHAN

Sal.
25
Okul Gezİsİ

Aşiyan Müzesi’ni Ziyaret

Sorumlu öğretmenler: Saadet ÇINAR, Filiz VELA, Neşe SERDAR

11. Sınıflar

11:45 > 14:35

Çar.
26
Cum.
28
Sınavlar

DELF B1 - Sözlü Sınav

9. Sınıflar

Per.
27
Paz.
30
Okul Gezİsİ

KMUN Konferansları

Sorumlu öğretmen: Betül GÖRGÜLÜ

Kabataş Erkek Lisesi

İngilizce MUN Kulübü

Per.
27
Genel

Lüdotekte "Perşembe Oyunları"

Sorumlu öğretmen: Korkut DEMİRCİ

Medyatek - Giriş Kat

10:55 > 11:45

Cum.
28
Okul Gezİsİ

Gönüllü Öğrencilerin Lape Ziyareti

Sorumlu öğretmenler: Minâ AKCEN

14:45 > 17:00

Cum.
28
Genel

Tiyatro: "Batı"

Kirpi Tiyatro sunar.
Daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sahne Pulchérie / Okul Binasında

20:30 > 22:00

Cts.
29
Genel

Tiyatro: "Tehlikeli Oyunlar"

Seyyarsahne sunar.
Daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sahne Pulchérie / Okul Binasında

20:30 > 22:30

Bizi Takip Edin:
© 2013 Sainte Pulchérie Lisesi - Çukurluçeşme Sok. No: 7 Parmakkapı 34433 Beyoğlu / İSTANBUL
Tel: 0212 244 25 36 / 292 00 01 - Fax: 0212 252 70 24 / 244 56 79
Web tasarım: Istanbul IT Services | Web geliştirme: Florent Merlet