Bizi Takip Edin:
connexion
Lisemiz
Eğitim
Okul Hayatı
Öğrencilerin Yaşamı
Kültür ve Sanat
Küresel Eğitim

Yönetmelikler

  • İç Disiplin

    Bu bölümde yer verilen "İç Disiplin" Yönetmeliği okulumuzdaki disiplin kurallarını içermektedir. Okula Giriş ve Çıkışlar Öğrenciler okula üniformayla girer ve okuldan üniformayla çıkarlar. Tıraşsız veya üniforması uygun olmayan öğrencilerin okula girmesine (...)
  • Kılık Kıyafet

    Milli Eğitim Bakanlığı kılık kıyafet yönetmeliğine göre öğrenciler okula üniforma ile girer, okuldan üniforma ile çıkarlar. Üniformalar temiz ve düzgün olmalıdır. Aşağıda belirtilen kurallara uymayan öğrenciler, üçüncü uyarıda okul sonrası etüt çalışmalarına (...)
  • Sınıf Geçme

    Bu bölümde "Sınıf Geçme" yönetmeliğine yer verilmiştir. Bir Dersten Başarılı Olmak İçin Bir dersten başarılı sayılabilmek için iki durum söz konusudur : İki dönem puanının aritmetik ortalamasının en az 50/100 olması, 1. dönem puanı ne olursa olsun 2. dönem (...)

Aynı Bölümde

Ders Programları

2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı

Diğer Hizmetler

Open Badge Nedir?

Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık

Bu bölümde okulumuzun rehberlik servisinin işleyişi ile ilgili bilgi edinebilir ve öğrencilerimiz için hazırladığımız çeşitli ipuçlarının yer aldığı (...)

Veliler

Öğrenci Temsilcileri

Öğrenci temsilciliği, lisemizde günden güne daha da önem kazanmaktadır. Bu bölümde, öğrenci temsilcisi seçimleri, eğitimleri ve temsilci öğrenci (...)

Bizi Takip Edin:
© 2013 Sainte Pulchérie Lisesi - Çukurluçeşme Sok. No: 7 Parmakkapı 34433 Beyoğlu / İSTANBUL
Tel: 0212 244 25 36 / 292 00 01 - Fax: 0212 252 70 24 / 244 56 79
Web tasarım: Istanbul IT Services | Web geliştirme: Florent Merlet