Bizi Takip Edin:
connexion
Lisemiz
Eğitim
Okul Hayatı
Öğrencilerin Yaşamı
Kültür ve Sanat
Küresel Eğitim

Yurt Dışında Yüksek Öğrenim

 • Yurt dışında Üniversite Eğitimi: Hollanda, İngiltere ve Amerika

  26 Şubat Pazartesi günü 10. ve 11. sınıf öğrenci ve velilerimiz yurt dışında üniversite eğitimi konusunda düzenlenen konferansa katıldılar. Konuklarımız Hollanda, İngiltere ve Amerika Birleşik Devletleri’nin resmi eğitim ofisi yetkilileriydi. Üniversite eğitimi (...)
 • Lisemizde Kanada Üniversite Fuarı

  Kanada’da üniversite eğitimi almak isteyen öğrencilerimiz ve velileri, üniversitelerin uluslararası öğrenci kabul merkezi yetkilileri ile bir araya geldiler. 9 Ekim Pazartesi günü tam 7708 kilometre uzaktan gelen konuklarını ağırladı Sainte Pulchérie (...)
 • University College London (UCL) Temsilcileri Okulumuzda

  University College London (UCL) temsilcileri, öğrenci ve velilerimizle tanışmak ve başvuru yapmak isteyen SP’lileri bilgilendirmek için okulumuzu ziyaret ettiler. Dünya sıralamalarında* en iyi ilk 10 üniversite içerisinde gösterilen University College (...)
 • Yurtdışında Üniversite Eğitimi Konferansı

  Fransa’da üniversite eğitimi üzerine gerçekleşen Campus France seminerinin ardından, İngiltere, Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada’daki üniversite eğitimi hakkında bilgi almak isteyen öğrenci ve velilerimiz bir kere daha gösteri salonumuza davetliydiler. (...)
 • Oryantasyon: Kanada’da Okumak...

  Kanada’da okumak, son derece kaliteli yüksek öğrenim sunan ve bu nedenle uluslararası öğrenciler tarafından tercih edilen bir ülkede okumak demektir. Öğrencilerimize, yüksek öğrenim tercihlerinde, özellikle Kanada tercihlerinde yol göstermek adına Kanada (...)

Aynı Bölümde

Rehberlik Sempozyumu

Türkiye Özel Okullar Derneği Rehberlik Sempozyumu 20. yılında “Hepimizin Sınavı – Sınavların Ruh Sağlığı Üzerindeki Etkileri” temasıyla katılımcılarıyla (...)

Bülten SPécifique

Fransa’da Yüksek Öğrenim

Rehberlik Servisi Tanıtımı

SPot! Yüksek Öğretim Dergisi

Sainte Pulchérie’den Üniversiteye!

Türkiye’de Yüksek Öğrenim

Türkiye’de Yükseköğretim

Yükseköğretime Hazırlık Aşamaları

Bizi Takip Edin:
© 2013 Sainte Pulchérie Lisesi - Çukurluçeşme Sok. No: 7 Parmakkapı 34433 Beyoğlu / İSTANBUL
Tel: 0212 244 25 36 / 292 00 01 - Fax: 0212 252 70 24 / 244 56 79
Web tasarım: Istanbul IT Services | Web geliştirme: Florent Merlet