Bizi Takip Edin:
connexion
Lisemiz
Eğitim
Okul Hayatı
Sanat ve Spor

Yurt Dışında Yüksek Öğrenim

 • Ottawa Üniversitesi Lisemizdeydi!

  Yurtdışındaki prestijli üniversitelerin lisemize yaptığı ziyaretler devam ediyor. 20 Şubat’taki misafirlerimiz, son yıllarda mezunlarımızın yoğun ilgi gösterdiği Kanada’nın Ottawa Üniversitesi yetkilileriydi... Son 4 yılın üniversite yerleştirme sonuçlarına (...)
 • Mezunlarımızla Uluslararası Bir Gün!

  Yurt dışında üniversite eğitimine devam eden mezunlarımız ara tatil nedeniyle İstanbul’a döndüler ve ayaklarının tozuyla SP ailesinin yurt dışına açılmaya hazırlanan diğer fertlerine tecrübelerini aktardılar. 4 Ocak Cuma günü öğleden sonra, okulumuz (...)
 • Kanada’da Üniversite Eğitimi

  Kanada, Sainte Pulchérie’lilerin üniversite eğitimi için Fransa’dan sonra en çok tercih ettiği ikinci ülke konumunda! Her geçen sene Kanada üniversitelerini tercih eden Sainte Pulchérie’lilerin sayısı artıyor; 2018 mezunlarımızdan 16’sı da, üniversite (...)
 • University College London ve University of British Columbia Tanıtımı

  2018’de en iyi üniversiteler klasmanında 6. olan İngiltere’nin University College London (UCL) üniversitesi ile 21. olan Kanada’nın University of British Columbia (UBC) üniversitesinin yetkilileri öğrenci ve velilerimiz ile tanışmak ve tanıtımlarını (...)
 • Yurt dışında Üniversite Eğitimi: Hollanda, İngiltere ve Amerika

  26 Şubat Pazartesi günü 10. ve 11. sınıf öğrenci ve velilerimiz yurt dışında üniversite eğitimi konusunda düzenlenen konferansa katıldılar. Konuklarımız Hollanda, İngiltere ve Amerika Birleşik Devletleri’nin resmi eğitim ofisi yetkilileriydi. Üniversite eğitimi (...)
 • Oryantasyon: Kanada’da Okumak...

  Kanada’da okumak, son derece kaliteli yüksek öğrenim sunan ve bu nedenle uluslararası öğrenciler tarafından tercih edilen bir ülkede okumak demektir. Öğrencilerimize, yüksek öğrenim tercihlerinde, özellikle Kanada tercihlerinde yol göstermek adına Kanada (...)

Aynı Bölümde

Fransa’da Yüksek Öğrenim

Türkiye’de Yükseköğretim

Bizi Takip Edin:
© 2013 Sainte Pulchérie Lisesi - Çukurluçeşme Sok. No: 7 Parmakkapı 34433 Beyoğlu / İSTANBUL
Tel: 0212 244 25 36 / 292 00 01 - Fax: 0212 252 70 24 / 244 56 79
Web tasarım: Istanbul IT Services | Web geliştirme: Florent Merlet