Bizi Takip Edin:
connexion
Lisemiz
Eğitim
Okul Hayatı
Öğrencilerin Yaşamı
Kültür ve Sanat
Küresel Eğitim

Etkinlik videoları: "Focus"

 • Focus No26 : Mayıs

  Turuncu Sınıf Grenoble’a ayrılan Focus programımızın 26. bölümü aynı zamanda üç senelik maceranın da son bölümü... O halde son bölümü hemen izleyin! Üç yıl önceki ilk bölümünden bu yana Focus’u yaşatan genç sunucularımız Okyanus Kar Şen, İdil Kutlu ve Emre (...)
 • Focus No25 : Nisan

  Fransızca ve İngilizce MUN Kulüplerimiz dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilerle düzenlenen müzakerelerde fikirlerini ortaya koymak üzere Hollanda’ya gittiler. Focus sunucularımız Selin ve Ferhat yılın sondan bir önceki programında bu geziyi ele (...)
 • Focus No24 : Mart

  Mart ayının gelmesiyle Frankofoni kutlamaları başladı. Bu yıl ki festivalin ana konusu "Duyular ve Edebiyat"tı. Focus programı bizleri festivalin kimi unutulmaz anlarına götürüyor.
 • Focus No23 : Şubat

  Focus programımız yeni bölümde Sainte Pulchérie Lisesi’nin 9. sınıf öğrencilerinin Görsel Sanatlar dersleri kapsamında prestijli giyim markası Cacharel ile gerçekleştirdiği işbirliğini ele alıyor.
 • Focus No22: Ocak

  Focus, lisemizde son aylarda hayata geçirilen sosyal dayanışma projelerini konu ediniyor.
 • Focus No21 : Aralık

  Her yıl olduğu gibi bu yıl da 10. sınıf öğrencilerimiz Fransız bir fotoğraf sanatçısıyla tanışma ve onunla resmin grameri üzerine çalışma şansını yakaladı. Selin ve Ferhat Focus’un bu bölümünü, sanatçı Ferrante Ferranti ve büyük başarı elde eden bu projeye (...)
 • Focus No20: Kasım

  "Aydın Zihniyetler İçin Kucak Dolusu Kitap" projesiyle kitaplarımız Kırıkkale bölgesinde kendilerine yeni bir yaşam ve yeni raflar buldular. Selin ve Ferhat Focus’un kasım ayı bölümünde bizleri bu yardım projesini yakından tanımaya davet (...)
 • Focus No19 : Ekim

  Focus programımızın bu yeni bölümünde, objektifimizi Sainte Pulchérie Lisesi’nin "laboSphère"ne çeviriyoruz. Bu isim sizin için bir şey ifade etmiyor mu? O halde yeni bilim merkezimizi hep birlikte (...)
 • Focus No18 : Eylül

  Ara verdiğimiz yaz aylarından sonra Focus programımızın 18. bölümü iki yeni sunucumuz Ferhat ve Selin’le başlıyor. Yılın bu ilk Focus bölümünde yoğun duygular yaşayan hazırlık sınıfı öğrencilerimizin okuldaki ilk günlerine tanık (...)
 • Arşivler

  Bu bölümde:

Aynı Bölümde

Blog

Eğitsel

Lise’de Spor

Spor, liseli gençlerin, geleceğin yetişkinleri olarak kendilerini geliştirmelerine olanak tanıyan en önemli öğelerden biridir. Sosyalleşme, kaynaşma, (...)

Okul Gezileri

Öğrencilerin Instagram’ı: SPresse

Bizi Takip Edin:
© 2013 Sainte Pulchérie Lisesi - Çukurluçeşme Sok. No: 7 Parmakkapı 34433 Beyoğlu / İSTANBUL
Tel: 0212 244 25 36 / 292 00 01 - Fax: 0212 252 70 24 / 244 56 79
Web tasarım: Istanbul IT Services | Web geliştirme: Florent Merlet