Bizi Takip Edin:
connexion
Lisemiz
Eğitim
Okul Hayatı
Öğrencilerin Yaşamı
Kültür ve Sanat
Küresel Eğitim

Blog

 • Blog : MUN Kulübü

  Sainte Pulchérie Lisesi MUN Kulübü’nün faaliyetleri yıldan yıla artmaktadır. Bundan böyle bu blog sayesinde lisemizdeki MUN faaliyetlerine dair gündemi takip edebileceksiniz. MUN-Sainte Pulchérie Fransızca ve İngilizce Model Birleşmiş Milletler (...)
 • Enerji Dolu Bir Blog : SPor...

  Okulumuzda eksikliğini duyduğumuz sporla ilgili blog hazırlandı. Bundan böyle sporseverler Sainte Pulchérie Lisesi’nin spor gündemini bu blogda bulabilecekler. Spor, liseli gençlerin, geleceğin yetişkinleri olarak kendilerini geliştirmelerine olanak (...)
 • Blog : Milföy Kulübü

  Milföy Kulübü, Milföy Dergisi’nden de önce öğrencilerin makalelerini bloglarında sizlerle paylaşıyor. Öğrenciler yazıkları makaleler biter bitmez, makalelerini Milföy Dergisi’nde yayınlanmasını beklemeksizin bütün okulla paylaşmayı yürekten istiyorlar. (...)
 • Blog: "D-Destination français"

  2011-2012 Eğitim-öğretim yılında, hazırlık sınıflarından D şubesi öğrencileri Fransa, Fransızca ve Frankofoni temalı bir blog yayınlamaya başladılar. Bu blog, 8-9 ay süren Fransızca eğitimlerinin sonunda, gerek tema seçimi, gerek makalelerin redaksiyonu, (...)

Aynı Bölümde

Etkinlik videoları: "Focus"

Eğitsel

Lise’de Spor

Spor, liseli gençlerin, geleceğin yetişkinleri olarak kendilerini geliştirmelerine olanak tanıyan en önemli öğelerden biridir. Sosyalleşme, kaynaşma, (...)

Okul Gezileri

Öğrencilerin Instagram’ı: SPresse

Bizi Takip Edin:
© 2013 Sainte Pulchérie Lisesi - Çukurluçeşme Sok. No: 7 Parmakkapı 34433 Beyoğlu / İSTANBUL
Tel: 0212 244 25 36 / 292 00 01 - Fax: 0212 252 70 24 / 244 56 79
Web tasarım: Istanbul IT Services | Web geliştirme: Florent Merlet