Bizi Takip Edin:
connexion
Lisemiz
Eğitim
Okul Hayatı
Öğrencilerin Yaşamı
Kültür ve Sanat
Küresel Eğitim

Blog

 • Blog : SPor

  Okulumuzda eksikliğini duyduğumuz sporla ilgili blog hazırlandı. Bundan böyle sporseverler Sainte Pulchérie Lisesi’nin spor gündemini bu blogda bulabilecekler. Spor, liseli gençlerin, geleceğin yetişkinleri olarak kendilerini geliştirmelerine olanak (...)
 • Blog: Le Grignotte-Livres

  Blog Le Grignotte-Livre, öğrenciler, öğretmenler ve ailelere Fransızca olarak : Yenilikler, etkinlikler, sergiler... gibi medyatek ile ilgili güncel bilgilere, İstanbul, Fransa ve diğer ülkelerin kültürel ve editoryal aktüaliteye, tematik seçkiler, en çok (...)
 • Blog : MUN Kulübü

  Sainte Pulchérie Lisesi MUN Kulübü’nün faaliyetleri yıldan yıla artmaktadır. Bundan böyle bu blog sayesinde lisemizdeki MUN faaliyetlerine dair gündemi takip edebileceksiniz. MUN-Sainte Pulchérie Fransızca ve İngilizce Model Birleşmiş Milletler (...)
 • Blog : Milföy Kulübü

  Milföy Kulübü, Milföy Dergisi’nden de önce öğrencilerin makalelerini bloglarında sizlerle paylaşıyor. Öğrenciler yazıkları makaleler biter bitmez, makalelerini Milföy Dergisi’nde yayınlanmasını beklemeksizin bütün okulla paylaşmayı yürekten istiyorlar. (...)
 • Blog: "D-Destination français"

  2011-2012 Eğitim-öğretim yılında, hazırlık sınıflarından D şubesi öğrencileri Fransa, Fransızca ve Frankofoni temalı bir blog yayınlamaya başladılar. Bu blog, 8-9 ay süren Fransızca eğitimlerinin sonunda, gerek tema seçimi, gerek makalelerin redaksiyonu, (...)

Aynı Bölümde

Etkinlik videoları

Eğitsel

Lise’de Spor

Spor, liseli gençlerin, geleceğin yetişkinleri olarak kendilerini geliştirmelerine olanak tanıyan en önemli öğelerden biridir. Sosyalleşme, kaynaşma, (...)

Okul Gezileri

Öğrencilerin Instagram’ı: SPresse

Bizi Takip Edin:
© 2013 Sainte Pulchérie Lisesi - Çukurluçeşme Sok. No: 7 Parmakkapı 34433 Beyoğlu / İSTANBUL
Tel: 0212 244 25 36 / 292 00 01 - Fax: 0212 252 70 24 / 244 56 79
Web tasarım: Istanbul IT Services | Web geliştirme: Florent Merlet