Bizi Takip Edin:
connexion
Lisemiz
Eğitim
Okul Hayatı
Öğrencilerin Yaşamı
Kültür ve Sanat
Küresel Eğitim

Videolarla SP

 • Sainte Pulchérie Lisesi Tanıtım Filmleri

  Eğitim tıpkı bahçıvanlık gibi sabır, dikkat, önsezi gerektirir: eğitimciler ve aileler bahçelerinin yeşermesini memnuniyetle izlemeye geçmeden evvel, iyi tohumlar ekmeli, büyümekte olan bitkiye bir anlam kazandırmalı, onu korumalı ve güvenle meyveleri (...)
 • Bizlerden Sizlere

  Yakında mezun edeceğimiz veya hali hazırda üniversitede okuyan üç öğrencimiz Sainte Pulchérie Lisesi’den bahsediyor ve birer "Sainte Pulchérie’li" olarak tecrübelerini paylaşıyorlar. Öğrencilerimiz; Berk, Çisel ve Müge. Berk profesyonel kariyeri için ilk (...)
 • Sainte Pulchérie’de Dört Mevsim

  Aşağıdaki videoda bir ders yılı boyunca Sainte Pulchérie Lisesi’nde düzenlenmiş zengin etkinlik yelpazesini bulabilirsiniz. Öğrencilerimizin de katılımıyla öğretmenler tarafından anlatılan proje tabanlı öğrenimin esaslarını (...)
 • Okul Hayatını "Voix-là" Videolarıyla İzleyin!

  Her ay, farklı seviye ve sınıflardan öğrenciler o ayın "Voix-là" bölümünde pedagojik ve kültürel yönleriyle okul hayatını sizlere aktardı. Aşağıdaki video serisiyle 2018-2019 ders yılına dair önemli proje ve etkinlikleri tekrar hatırlayalım. Ekim 2018 Kasım 2018 (...)
 • Eğitimde Yeni Teknolojiler Nasıl Kullanılıyor?

  EdTech yani "Educational Technology", eğitimde yeni teknolojiler anlamına gelmektedir. Sainte Pulchérie Lisesi eğitim kadrosunun önceliği bilişim teknolojilerinin eğitime entegrasyonudur. Okulumuzun "1:1 laptop" programı hakkında hazırlanan videoyu (...)

Aynı Bölümde

"FrancEducation" Unvanı

173 Yıllık Tarih

Basın Odası

Biz de Instagram’dayız!

Değerlerimiz

Kayıt

Yeni kayıtlar için Sainte Pulchérie Lisesi’ni ziyaret etmeyi ve ayrıntılı bilgi almayı arzu eden aday velilerimiz spkayit@sp.k12.tr adresine e-posta (...)

Kısaca Sainte Pulchérie Lisesi

Lise Tanıtım Broşürü

Mezunlarımız

Müdürün Mesajı

Okul Aile Birliği

Okul Mevcudu

Öğrenciler ve Eğitim Kadrosu

İIetişim

İdare

İdari Kadro

İş Birliklerimiz

Bizi Takip Edin:
© 2013 Sainte Pulchérie Lisesi - Çukurluçeşme Sok. No: 7 Parmakkapı 34433 Beyoğlu / İSTANBUL
Tel: 0212 244 25 36 / 292 00 01 - Fax: 0212 252 70 24 / 244 56 79
Web tasarım: Istanbul IT Services | Web geliştirme: Florent Merlet