Bizi Takip Edin:
connexion
Lisemiz
Eğitim
Okul Hayatı
Öğrencilerin Yaşamı
Kültür ve Sanat
Küresel Eğitim

Videolarla SP

 • Genç Fidanlar, Köklü Ağaçlar...

  Eğitim tıpkı bahçıvanlık gibi sabır, dikkat, önsezi gerektirir : eğitimciler ve aileler bahçelerinin yeşermesini memnuniyetle izlemeye geçmeden evvel, iyi tohumlar ekmeli, büyümekte olan bitkiye bir anlam kazandırmalı, onu korumalı ve güvenle meyveleri (...)
 • Sainte Pulchérie Lisesi Tanıtım Filmi

  Sainte Pulchérie, 1846 yılından bu yana gençlerin okul ihtiyacını karşılamakta, dayanışma, bilgi aktarımı, özgürlüğe saygı, yardımseverlik ve kişisel gelişim gibi insani değerleri savunmaktadır. Türkiye’nin en seçkin eğitim kurumları arasında ilk sıralarda yer (...)
 • Hazırlık Sınıfı Öğretmen ve Öğrencileri Anlatıyor...

  Sainte Pulchérie Lisesi hazırlık sınıfı öğretmen ve öğrencilerini videolarla keşfedin! Sayın veli ve öğrenci adaylarımız, Sainte Pulchérie Lisesi hazırlık sınıfı öğretmenleriyle ders içeriklerini, hazırlık sınıfındaki projeleri, gezileri, etkinlikleri (...)
 • Bizlerden Sizlere

  Yakında mezun edeceğimiz veya hali hazırda üniversitede okuyan üç öğrencimiz Sainte Pulchérie Lisesi’den bahsediyor ve birer "Sainte Pulchérie’li" olarak tecrübelerini paylaşıyorlar. Öğrencilerimiz; Berk, Çisel ve Müge. Berk profesyonel kariyeri için ilk (...)
 • Proje Tabanlı Eğitim Nedir?

  Aşağıdaki videolarda bu ders yılı boyunca Sainte Pulchérie Lisesi’nde düzenlenmiş zengin etkinlik yelpazesini bulabilirsiniz. Öğrencilerimizin de katılımıyla öğretmenler tarafından anlatılan proje tabanlı öğrenimin esaslarını (...)
 • Eğitimde Yeni Teknolojiler Nasıl Kullanılıyor?

  EdTech yani "Educational Technology", eğitimde yeni teknolojiler anlamına gelmektedir. Sainte Pulchérie Lisesi eğitim kadrosunun önceliği bilişim teknolojilerinin eğitime entegrasyonudur. Okulumuzun "1:1 laptop" programı hakkında hazırlanan videoyu (...)

Aynı Bölümde

"FrancEducation" Unvanı

171 Yıllık Tarih

Basın Odası

Değerlerimiz

Kayıt

Yeni kayıtlar için Sainte Pulchérie Lisesi’ni ziyaret etmeyi ve ayrıntılı bilgi almayı arzu eden aday velilerimiz spkayit@sp.k12.tr adresine e-posta (...)

Kısaca Sainte Pulchérie Lisesi

Lise Tanıtım Broşürü

Mezunlarımız

Müdürün Mesajı

Okul Aile Birliği

Okul Mevcudu

Öğrenciler ve Eğitim Kadrosu

İIetişim

İdare

İdari Personel

Bizi Takip Edin:
© 2013 Sainte Pulchérie Lisesi - Çukurluçeşme Sok. No: 7 Parmakkapı 34433 Beyoğlu / İSTANBUL
Tel: 0212 244 25 36 / 292 00 01 - Fax: 0212 252 70 24 / 244 56 79
Web tasarım: Istanbul IT Services | Web geliştirme: Florent Merlet