Bizi Takip Edin:
connexion
Lisemiz
Eğitim
Okul Hayatı
Öğrencilerin Yaşamı
Kültür ve Sanat
Küresel Eğitim

Kayıt

Taban puan: 832.500

Ansamble catering&services 01 Temmuz 2016 Cuma gününden itibaren kantin tanıtım ve kayıtlarına başlayacaktır.

Tursan Firması: 01 Temmuz 2016 Cuma gününden itibaren servis kayıtları için okulumuzda olacaktır.

Kitap Satışları: 29 Ağustos 2016 Pazartesi ile 9 Eylül 2016 Cuma günleri arasında okulumuzda yapılacaktır. Öğrencilerin kitaplarını en kısa zamanda temin etmeleri rica olunur.

EFY Fransızca kitap satışları : Fransız Konsolosluğu’nun içinde bulunan EFY Kitabevi’nde devam edecektir.

Çağdaş Tekstil: Okul forması satışları 7 Eylül Çarşamba günüden itibaren Çağdaş Tekstil’in mağazasında devam edecektir. Çağdaş Tekstil: 0212 240 69 84


 • Ön Kayıt Formu

  Ön kayıt başvurunuzu aşağıdaki linke tıklayarak online yapabilirsiniz. Puan kontrollerinin yapılmasının ardından öğrencinin ismi ön kayıt listesinde yer alacaktır. Ön kayıt formunu buraya tıklayarak doldurabilirsiniz. (Ön kayıt formu bilgi amaçlı açıktır.) (...)
 • Kesin Kayıt Listesi

  2016-2017 Kayıt olan öğrencilerin listesi Adı Soyadı Puanı Sıralama—> 1 BARAN ŞEK 890.0000 0—> 2 SELİN YILDIZ 877.5000 0—> 3 FERİDE GİZEM SÖYLEMEZOĞLU 875.0000 (...)
 • Güncel Önkayıt Listesi

  Okulumuzun kontenjanı 92+4*’tür. Kontenjan açığını anlık takip etmek için kesin kayıt listesine bakabilirsiniz. Tüm kayıt dönemleriyle ilgili özet bilgiyi görmek için Önkayıt ve Kayıt Tablosuna bakabilirsiniz. *4 öğrenci Fransızca ve Türkçe Yeterlilik (...)
 • Ön Kayıt ve Kayıt Tablosu

  Ön kayıt ve kesin kayıt dönemleri ile ilgili tabloyu aşağıda bulabilirsiniz. Tarih Kontenjan Ön kayıtYeni kayıtToplam KayıtAçık kontenjanEn yüksek puan En düşük puan Taban puan 27-30 Haziran ön kayıt 92 483 - - - (...)
 • Nakil Dönemi Kayıt İşlemleri

  22 Ağustos Pazartesi’den itibaren nakil yoluyla okulumuza öğrenci alınacaktır. 29 Ağustos - 2 Eylül tarihleri arasında Yerleştirmeye Esas Nakil için ön kayıt başvuruları internet sitesi önkayıt linkinden yapılacaktır. Daha önceden okulumuza ön kayıt (...)
 • Kesin Kayıt İçin Gerekli Belgeler

  Özel Sainte Pulchérie Fransız Lisesi 2016-2017 öğretim yılı kayıtları için gerekli belgeleri aşağıda bulabilirsiniz. Kesin kayıt için gerekli belgeler TEOG puanlarını gösteren e-okul sayfası Nüfus cüzdanının aslı ve fotokopisi Öğrencinin son zamanlarda (...)
 • Ön Kayıt ve Kayıt Süreciyle İlgili Bilgiler

  Ön Kayıt Süreci 27 Haziran gece yarısı 00.01 itibariyle online ön kayıt formu aktif olur. Beyan edilen bilgiler kontrol edildikten sonra, ön kayıt listesi her an güncellenerek yayınlanır. Kontrol işlemleri yoğunluk nedeniyle zaman almaktadır. Ön kayıtlar (...)
 • TEOG Puanı Hesaplama

  Özel Fransız Liselerinin Milli Eğitim Bakanlığı Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürlüğü onaylı Kurum Yönetmeliğine göre, 2016-2017 Eğitim-Öğretim yılında okulumuzda lise hazırlık sınıflarına kayıt hakkı için öğrencinin puanının nasıl hesaplanacağı aşağıda (...)
 • Kayıt Yenileme 2016-2017

  Sayın Veli, Okulumuz ile Akbank arasında yapılan kredili sistem protokolu uyarınca 2016-2017 Öğretim Yılı öğrenci ücretleri Akbank Beyoğlu Şubesi tarafından tahsil edilecektir. Banka ile yapılan anlaşmaya göre banka velilerimizden hesap işletim ücretini (...)
 • Kayıt Ücreti

  Sayın Veli, Okulumuz ile Akbank arasında yapılan kredili sistem protokolu uyarınca 2016-2017 Öğretim Yılı öğrenci ücretleri Akbank Beyoğlu Şubesi tarafından tahsil edilecektir. Banka ile yapılan anlaşmaya göre banka velilerimizden hesap işletim ücretini (...)
 • 2015-2016 Yılında Okulumuza Kayıt Yaptıran İlk 5 Öğrencinin TEOG Puanları

  Geçtiğimiz eğitim öğretim yılında okulumuzun taban puanı 840.000 olarak belirlenmişti ve bu puanın üzerindeki öğrenciler okulumuza kayıt yaptırmaya hak kazanmışlardı. 2015-2016 eğitim yılında belirlenen taban puana göre okulumuza kayıt yaptıran ilk 5 öğrencinin (...)
 • Videolarla Hazırlık Sınıfı Öğretmen ve Öğrencileri!

  Sainte Pulchérie Lisesi hazırlık sınıfı öğretmen ve öğrencilerini videolarla keşfedin!
 • Kafeterya

  Fransa’ da 1978 yılında kurulan Ansamble sağlıklı, taze ve dengeli bir gıda rejimi sunmak adına hijyen, kalite ve güvenilir gıda prosedürlerini standart hale getirmiş uluslararası bir firmadır.
 • 2015-2016 : Başarılarla Dolu Bir Dönem !

  Projeler, not ortalaması hesaplamaları, testler, deneme sınavları, takviye programları, yurt dışı başvuru dosyaları, dil yeterlilik sınavları.... Sainte Pulchérie Lisesi öğrencileri yoğun geçen bir dönemin ardından gelen birbirinde güzel haberlerle üniversite (...)
 • Kayıtlara Twitter ve Instagram’dan ulaşın!

  Artık kayıtlarla ilgili gelişmeleri Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Kayıt döneminde puanlarımız ile ilgili gelişmeleri, önemli tarihleri ve kontenjanları güncel olarak takip edebilirsiniz. Sainte Pulchérie Lisesi’ni daha yakından (...)
 • "Sainte Pulchérie’de Dört Mevsim" Videosu

  Sainte Pulchérie Lisesi öğrencilerinin bir eğitim ve öğretim yılına sığdırabildiği tüm heyecanlar, sevinçler, emekler, paylaşımlar... Okulun açıldığı ilk günden karnelerin dağıtıldığı son güne dek, tüm bir eğitim yılını özetleyen, Sainte Pulchérie’yi bir solukta (...)
 • Fransa’daki Üniversitelere Kabuller

  Fransa’daki üniversitelere başvuran öğrencilerimizin kabulleri gelmeye başlamıştır.
 • Edtech Videosu

  EdTech yani "Educational Technology", eğitimde yeni teknolojiler anlamına gelmektedir. Sainte Pulchérie Lisesi eğitim kadrosunun önceliği bilişim teknolojilerinin eğitime entegrasyonudur. Okulumuzun "1:1 laptop" programı hakkında hazırlanan videoyu (...)
 • Okul Servisleri

  Sainte Pulchérie Fransız Lisesi, öğrenci taşımacılığında önceliği güven ve kaliteye veren Tursan Ulaşım Hizmetleri ile çalışmaktadır.
 • Kayıt Takvimi

  2016-2017 Eğitim yılı için kayıt takvimi aşağıda yer almaktadır. TABAN PUAN İLANI 20 Haziran 2016 PAZARTESİ 1. ÖN KAYIT DÖNEMİ 27 HAZİRAN 2016 PAZARTESİ 1. ÖN KAYIT DÖNEMİ 28 HAZİRAN 2016 SALI 1. ÖN KAYIT DÖNEMİ 29 HAZİRAN 2016 ÇARŞAMBA 1. ÖN KAYIT DÖNEMİ (...)
 • Neden Sainte Pulchérie Lisesi’ni Seçiyorum?

  1 - Veli-Okul İletişimi Hazırlık sınıfları 4 şube olup, toplam öğrenci kontenjanı 92 olarak belirlenmiştir. Sınıflarımızın mevcudu yaklaşık 23 kişidir. Okul genel mevcudumuz ortalama 450 öğrencidir. Öğrenci sayımızın çok yüksek olmaması, bireysel iletişim ve (...)

Aynı Bölümde

"FrancEducation" Unvanı

170 Yıllık Tarih

Basın Odası

Değerlerimiz

Kısaca Sainte Pulchérie Lisesi

Lise Tanıtım Broşürü

Mezunlarımız

Müdürün Mesajı

Okul Aile Birliği

Okul Mevcudu

Öğrenciler ve Eğitim Kadrosu

Sanal Tur

Videolarla SP

İIetişim

İdare

İdari Personel

Bizi Takip Edin:
© 2013 Sainte Pulchérie Lisesi - Çukurluçeşme Sok. No: 7 Parmakkapı 34433 Beyoğlu / İSTANBUL
Tel: 0212 244 25 36 / 292 00 01 - Fax: 0212 252 70 24 / 244 56 79
Web tasarım: Istanbul IT Services | Web geliştirme: Florent Merlet