Bizi Takip Edin:
connexion
Lisemiz
Eğitim
Okul Hayatı
Öğrencilerin Yaşamı
Kültür ve Sanat
Küresel Eğitim

Fransızca

 • Fransızca Hazırlık

  Hazırlık sınıfı, öğrencilerin yöntemsel, dilsel, kültürel açıdan yeni bir eğitim sistemine yavaşça adım atmalarını sağlar ve her öğrencinin temposuna saygı gösterir. Hedef daha önce edinilmiş bilgileri silmek değil, onları ek bilgiler, katkılar ve nüanslarla (...)
 • Fransızca 9. Sınıf

  9. sınıf programı, öğrencilerin bilgilerini derinleştirmelerini, sadece Frankofon diller ve kültürlere dair bilgilerini değil, diğer tüm bilgilerini pekiştirerek lisemize ve dünyaya entegre olmalarını hedefler. Hazırlık sınıfındaki yoğun Fransızca (...)
 • Fransızca 10. Sınıf

  10. sınıf programı, eleştirel düşünebilen ve kültürlü aydın yurttaşlar yetiştirmek için, dil beceri ve bilgilerinin perçinlemenin yanı sıra, imge, düşün ve yazın dünyasına açılım amacı taşır. Bunun için, öğrenciler düşünce ve tartışma yöntemlerini öğrenerek, (...)
 • Fransızca 11. Sınıf

  11. sınıf programı, nitelikli tartışma yöntemlerinin, zengin cümle dizini ve söz dağarcığının edinilmesini ve böylece öğrencinin farklı konularda düşünceleri tahlil etmesini amaçlar. Çeşitli edebi metinleri inceleyerek ve özgün kaynaklara başvurarak, öğrenci, okul (...)
 • Fransızca 12. sınıf

  12. sınıfların programı öğrencinin kişisel projesini oluşturmasını ve düşünce üretme becerilerini hedefler. Öğrenci, kendisine üniversitede gerekli olacak analiz, sentez ve düşünce becerilerini, önceki sınıflarda edinilmiş bilgilerin ışığında geliştirir. (...)

Aynı Bölümde

Beden Eğitimi ve Spor

Bilgi İletişim Teknolojileri

Biyoloji

Coğrafya

Din Kültürü

Edebiyat

Felsefe

Fen Bilgisi Hazırlık

Fizik

Fransızca - Medyatek

Görsel Sanatlar

Kimya

Matematik

Müzik

Sağlık Bilgisi ve Trafik Kültürü

Trafik Bilgisi ve İlk Yardım

Uluslararası İlişkiler

İngilizce

Bizi Takip Edin:
© 2013 Sainte Pulchérie Lisesi - Çukurluçeşme Sok. No: 7 Parmakkapı 34433 Beyoğlu / İSTANBUL
Tel: 0212 244 25 36 / 292 00 01 - Fax: 0212 252 70 24 / 244 56 79
Web tasarım: Istanbul IT Services | Web geliştirme: Florent Merlet