Bizi Takip Edin:
connexion
Lisemiz
Eğitim
Okul Hayatı
Öğrencilerin Yaşamı
Kültür ve Sanat
Küresel Eğitim

Sertifikalar

 • DELF - DALF : Avrupa Dil Pasaportu

  DELF (Fransızca Eğitim Diploması) VE DALF (İleri Seviye Fransızca Diploması) diplomaları uluslararası geçerliliğe sahip ilk Fransız diplomalardandır. Ulusal DELF ve DALF komisyonu, Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve Programı normlarına göre düzenlenen, her biri (...)
 • TOEFL IBT Sınavı neler Getiriyor?

  Yeni TOEFL iBT (Internet Based Test) hakkında bilinmesi gerekenler TOEFL (Test of English as a Foreign Language) sınavında öğrencilerin: Dinlediğini anlama becerisi (Listening Skills), Okuduğunu anlama becerisi (Reading Skills), Konuşma becerisi (...)
 • PCİE : Avrupa Bilgisayar Yetkinlik Sertifikası

  AVRUPA BİLGİSAYAR YETKİNLİK SERTİFİKASI (ECDL) dünyaca tanınmış bir Sertifikasyon Programıdır. ECDL tüm dünyada aynı prosedür ve metodları uygulayarak mesleki ve kişisel kariyer sürecinde Bilgi Teknolojileri (BT) ve bilgisayar becerileri konusunda bireylerin (...)
 • Okulumuzda İlk Yardım Eğitimi

  Türkiye Kızılay Derneği Eğitim Bölümü İlk Yardım Eğitim Birimi Mesul Müdürü Sayın Yılmaz Sağlık tarafından, Sainte Pulchérie Fransız Lisesi öğretmen, öğrenci ve çalışanlarına uluslararası geçerliliği olan bir ilkyardım eğitimi verilmiştir. Bu eğitim sonrası (...)

Aynı Bölümde

Eğitim Kadrosu

2016-2017

Eğitim Vizyonumuz

Gökkuşağı Eğitim Projesi

Sainte Pulchérie Lisesi’nin eğitim gezileri, "Gökkuşağı Eğitim Projesi" adı verilen eğitim-öğretim projesinin kalbinde yer almaktadır. Lisemiz her yıl, yeni (...)

Zümreler

Her seviye ve her ders için programlar ve hedefler.

Bizi Takip Edin:
© 2013 Sainte Pulchérie Lisesi - Çukurluçeşme Sok. No: 7 Parmakkapı 34433 Beyoğlu / İSTANBUL
Tel: 0212 244 25 36 / 292 00 01 - Fax: 0212 252 70 24 / 244 56 79
Web tasarım: Istanbul IT Services | Web geliştirme: Florent Merlet